В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Обновяване на улицс

Начало
05.08.2023
ID:
2712

Здравейте! Предстои ли скоро обновяване на улица Капитан Райчо в участъка от ул. Ал. Стамболийски до ул. Княз Борис Първи? Асфалтът е в лошо състояние, пропаднал на доста места, шахтите по средата на улицата са доста над нивото и, и при проливен дъжд реално не вършат работа си, тротоарите са в потресаващ вид - въпрос на време е някой да падне и пострада сериозно. Всички улици около Болницата се обновиха, остана само този участък от Капитан Райчо. Искрено се надявам, че скоро всички, които живеем тук, ще се радваме на нова и красива улица. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Сигнал 2598

Начало
03.08.2023
ID:
2708

На 17.07.2023 получих отговор по подаден сигнал от 06.07.2023 с номер 2598.Какъв е срокът,който сте дали за премахване на петела?Няма как да отбелязвате,че сигнала е ПРИКЛЮЧЕН,при положение,че не е.Петелът продължава да кукурига по цял ден и продължава да е затворен(което не е хуманно за самото животно).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

отново облепени автобусни спирки

Начало
26.07.2023
ID:
2679

драга община Асеновград. Отговорът ви на моя сигнал 26 33 е меко казано смешен.Продължава безконтролното лепене на автобусните спирки. Въпросът ми е каква ще бъде превенцията да не се повтаря отново облепяне на автобусните спирки сега наближават общински избори и тогава ще стане весело не е нормално през месец два общината да отделя време хора и пари в разлепяне на автобусни спирки Вземете се в ръце дотук имате слаб две. благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Питане относно сигнал 2186/31.01.2023

Начало
24.07.2023
ID:
2669

Проблемът посочен в сигнал2186/31/01.2023,макар да се води като приключен не е решен.Дъветата са 2 пъти по високи от къщата и клоните продължават да рушат изолацията и керемидите на къщата при всеки по силен вятър.Живеем в страх със съседите от разрушителното им въздействие, което може да се случи при зачестилите бури.Питам Общината ще поеме ли разходи за възстановяване на щети при подобно събитие,при неизпълнено свое решение за отстраняване на проблемните дървета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване за недовършен обект

Начало
22.07.2023
ID:
2661

Здравейте, след многократно входирани жалби за асфалтиране на около блоковото пространство на кв.Баделема бл.18 и бл.19, както и поставяне на осветление за нормано движение в тъмните часове на денонощието обекта пак е завършен наполовина. Асфалта се положи, но за осветлението се оставиха стърчащи кабелите. Парите сигурно се усвоиха и обекта е приключен. Защо не се довърши бетоновата стена със стърчащи арматури и не се поставиха предвидените лампи? В такъв вид ли се издава обекта? Работници имаше последно края на септмври и октомври 2022г. и близо една година нищо не се направи. Моля, началника на обекта и отговорните лица за коректно отношение. Прилагам снимки, от които е видно недовършената работа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Въпрос към отдел УТК

Начало
13.07.2023
ID:
2624

Здравейте, бих искал да попитам какъв статуса по издаване на заповед по чл 16 от ЗУТ за поземлен имот 00702.523.370. Комисията по разпореждане с общинска собственост е приела предложението за продажба на този имот с протокол № 117/14.03. Благодаря предварително! Поздрави Иван

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Помощи за пътуващи ученици

Начало
07.07.2023
ID:
2604

Класен ръководител съм на ученици от 8 клас в ПГ" Цар Иван Асен II". Имам 7 пътуващи деца от села в общината. От октомври 2022г. до месец юни 2023 година / включително/ регулярно подаваме списък с имена и билети в счетоводството ни. Знаем, че помощта полагаща се за тях е 0.09 лв. на изминат километър. Защо децата не получиха такава помощ за месеците октомври, ноември и декември 2022г.?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пръскане за комари

Начало
25.05.2023
ID:
2468

Искам да попитам дали тази година община Асеновград е предприела мерки за справянето с комарите из града ? Миналата година имаше много ,надяваме се ,че тази година общината ще се заеме с този проблем .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Гробищен парк

Начало
20.05.2023
ID:
2452

Гробищните паркове са в безобразно състояние. Видно е, че не се поддържат от общината. Въпросът ми е, ЗАЩО?

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
20.05.2023
ID:
2451

Имам няколко въпроса *Каква е причината линия№4 да не е редовна и почти ежедневно да има по един автобус, вместо два? *При неизпълнение на задълженията си превозвачът понася ли санкции и най-вече какво е името на фирмата превозвач? Защото поради липсата на редовен градски транспорт гражданите, спонсорират таксиметровите компании. А такситата висят като лешояди по спирките на градския транспорт. *Защо концесионният договор не е публичен? *По какъв начин общината контролира дейността на превозвача?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител