В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработеща улична лампа

Начало
08.02.2024
ID:
3139

Неработеща улична лампа на ул. "Княз Александър Батенберг" 22 - лампата не свети постоянно, включва се и се изключва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблеми с уличното осветление

Начало
02.02.2024
ID:
3124

Уличното осветление по централната и някои крайни улици гасне през ден, което създава крайно неудобство на живеещите в с. Патриарх Евтимово. Вече повече от месец продължава този проблем. Надяваме се да се разреши дълготрайно, а не моментно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улична лампа пред "Асенова крепост" №49

Начало
28.01.2024
ID:
3120

Уличният стълб пред къщата на улица "Асенова крепост" №49 не свети. Моля, да бъдат взети мерки, за да свети отново.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
23.01.2024
ID:
3107

Първата снимка е направена в 16ч на ул. Йордан Йовков, а втората в 20.20ч на ул Вихрен. Смятам, че това е достатъчно.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неосветена цяла улица

Начало
21.01.2024
ID:
3101

Здравейте, Всичките 4 лампи по улица "Найден Геров" не работят: 1) В близост до ул. Найден Геров 1, кръстовище с ул. "Иглика" 2) Кръстовище ул. "Найден Геров" / ул.Първенец 3) В близост до ул. "Найден Геров" 8А 4) Кръстовище ул. "Найден Геров" / ул. "Космос" Цялата улица е напълно в рок тъмнина от около 2 седмици. Спряха да работят едновременно! Не знам дали е следствие или съвпадение, но малко преди да спрат да работят лампите, на тази улицата и на съседните работеха по стълбовете служители на EVN! За това счетох, че може би правят ремонт и временно са спряли захранването на цялата улица. Моля да бъде възстановено осветлението на улицата! Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тъмница в кв.Запад

Начало
19.01.2024
ID:
3097

Осветлението пред блок "Възход" на "Лозница" №2 се включва твърде късно вечер. Когато се прибираме е тъмно като в рог. Моля да се коригира!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващо улично осветление

Начало
17.01.2024
ID:
3093

От началото на седмицата липсва улично осветление на ул. Тинтява с номера 7,9 и 11. Както и по улица Вихрен в ж.к. Долни Воден.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо осветление

Начало
15.01.2024
ID:
3085

Здравейте, от известно време не работят 2 или 3 улични лампи в градинката на лисицата. Издават и някакъв звук като на късо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващо осветление

Начало
11.01.2024
ID:
3076

Липсва осветление на една от лампите на улица Първомайска. Конкретната лапна се намира пред адрес ул.Първомайска 9

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

По отношение на кастрене на ниски клони/дървета

Начало
09.01.2024
ID:
3071

Здравейте, Бих искал да попитам За периода в който се извършва кастренето/резитбата на дърветата(месеци,дни) предвидени за тази дейност. Понеже, сега би било най подходящо да се извърши кастренето на клоните по отношение на сигнал 2528.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител