В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Проблемът на ул. "Илинден" 7

Начало
20.07.2021
ID:
1011

В следствие на непрекъснатият проблем с тръбите и в момента откритата дупка, районът около ул. "Илинден" и ул. "Цар Освободител" е потънал в прахоляк. Част от калта /вече прах/ бяха събрани в чували, които все още са струпани на купчина и вече се късат. Живея точно срещу дупката. Къщата и колите ни вечно са в прах. Моля вземете мерки по почистването.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не премахнати агитационни материали в срок от 7 дни след изборите.

Начало
19.07.2021
ID:
1009

Непремахнати в срок агитационни материали на общинския блок с-щу пазара. Не стига, че блока е мръсен и мирише на пикня, ами и тези плакати допълнително загрозяват.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ужасна мръсотия на "Конската чешма"!

Начало
19.07.2021
ID:
1008

Повече от месец, така наречената "Конска чешма", тъне в мръсотия. След последната буря, голям клон се откъсна от дървото над нея и сега започва да прилича на сметище. Моля фирмата, която трябва да почисти мястото, да си свърши най-после работата!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Мизерия в парка до ЖП гарата

Начало
18.07.2021
ID:
1004

Пълна мизерия и липса на отговорност от страна на общината! Това е първото нещо което виждат пристигащите с влака от Пловдив. Така изглежда най-красивия град на България за 2014г., направо прелестно! Моля общината да предприеме необходимите действия за почистването и поддържането на този парк, както и на всички останали!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мизерия в градинката пред ЖП гара Асеновград.

Начало
16.07.2021
ID:
990

Вижте приложените снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Чистотата в парка на бул. "България"

Начало
16.07.2021
ID:
988

Чистотата на парка на бул. "България" е в трагично състояние. Има бурени по алеите, боклуци под пейките и пръст. Съвестните граждани, които почистване след себе си молим за незабавно почистване на този парк, тъй като там се събират по пейките хора, които отказват да почистват след себе си и оставят боклуци. По алеите са разпръснати камъни, пръст и са израснали бурени, които трябва да се отстранят от община Асеновград, която е стопанин на този парк. Молим за незабавно действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Чистотата в парка на бул. "България"

Начало
16.07.2021
ID:
987

Чистотата на парка на бул. "България" е в трагично състояние. Има бурени по алеите, боклуци под пейките и пръст. Съвестните граждани, които почистване след себе си молим за незабавно почистване на този парк, тъй като там се събират по пейките хора, които отказват да почистват след себе си и оставят боклуци. По алеите са разпръснати камъни, пръст и са израснали бурени, които трябва да се отстранят от община Асеновград, която е стопанин на този парк. Молим за незабавно действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Препълнени контейнери за разделно събиране на отпадъци

Начало
16.07.2021
ID:
985

Контейнерите за разделно събиране на отпадъците на ул.Иван Вазов са препълнени и хората вече остават пластмасата и стъклото отвън. Колко месеца ще чакаме да ги изпразнят ? Защо фирмата , която отговаря за тях не си върши редовно работата ? И кога ще се почисти тази отвратителна улица , пълна с боклуци около контейнерите, нападали листа и обрасла с треви и храсталаци ??? Вършете си работата ! Защо плащаме данъци на общината ?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Койнтейнера не се изпразва

Начало
15.07.2021
ID:
981

Контейнера намиращ се на ул. Генерал Дандевил 74 не се изпразва редовно от служителите на почистващата фирма. Многокртно ,след като видят ,че е на половина празен ,просто подминават и го оставят. Да не говорим,че много пъти ако го вдигнат за почистване ,после не го връщат на мястото му, а го стоварват точно пред вратата ни. Това пречи на живущите от къщата да вкарват и изкарват автомобилите си. Просто безумно ,нагло отношение от страна на почистващите работници.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен и неефективен контейнер ! Целия Боклук се изсипва на земята !

Начало
10.07.2021
ID:
968

Контейнера е със счупени колела и на практика целия боклук се изсипва на земята !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител