В процес 186 Приключени 2650

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неизпълнение на разписание на автобус. No5

Начало
28.01.2024
ID:
3119

Днес, 28.01.24г.в 11.45ч. няма автобус от Горни Воден до Асеновград. И в празници и в делници, разписанието не се изпълнява.

Статус:  В процес

Кв.Горни Воден и половин кв. Долни Воден

Начало
26.01.2024
ID:
3117

Докога кв.Горни Воден и половин кв.Долни Воден ще бъдат отделени от гр.Асеновград в електроразпределителната мрежа и непрекъснато имат токови прекъсвания? Защо в споменатите квартали имаше 20 прекъсвания на тока само на 26.01.2024, докато в останалите райони в града нямаше нито една авария? Моля да ми бъде изпратен официален отговор на зададения имейл, а не телефонно обаждане.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична шахта

Начало
26.01.2024
ID:
3116

Здравейте! Част от линейната шахта на кръстовището с улици "Градешница" и "Хан Крум" е почупена и липсваща, създавайки предпоставки за инцидент с МПС/ППС и(ли) пешеходци. Шахтата е в този си вид от няколко дни. Моля за своевременна реакция и Ви благодаря предварително! Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неизпълнение на служебни задължения

Начало
26.01.2024
ID:
3115

Днес 26.01.2024г. работничките от отдел "Чистота" не си свършиха работата и това не е за първи път.Дойдоха в 10.15ч. на ул."Стара планина"5, изядоха си закуските, изпушиха си цигарите и без да съберат листата си тръгнаха. Надявам се на реакция от Ваша страна и дано служителките не се учат от Вас.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изкуствени неравности за ограничаване скоростта

Начало
26.01.2024
ID:
3114

Похвално е, че сте свършили някаква работа по обезопасяването на ул. "Александър Стамболийски" (https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/podobriha-bezopasnostta-na-ul-al-stamboliyski-v-asenovgrad), понеже е една от натоварените и особено опасни, по които се кара безразсъдно. За съжаление, освен посочените в статията подобрения, все още няма сторено нищо по въпроса с *принудителното ограничаване на скоростта* (с "легнали полицаи" или други изкуствени неравности), които са единственият начин да се накарат джигитите да намалят.. Нека всички признаем, че и 500 пътни знака със светлинни сигнализации да се поставят, това няма да накара *безумникът* да натисне спирачка... Ще помоля за поредна година и за N-ти път – моля, обезопасете отсечката с изкуствени неравности! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Строеж

Начало
26.01.2024
ID:
3113

Към настоящия момент строително разрешение 136 от 13.06.2022 година се обжарва в Административен съд Пловдив, въпреки това строителството продължава и дори вече къщата е покрита. При висящо дело има издадена и заповед за допълване на СР с номер 38 от 05.10.23г.

Статус:  В процес

Искане за поставяне на камери за видеонаблюдение

Начало
25.01.2024
ID:
3112

Добър ден Пиша, за да посоча възможността тази година Общината в общинския бюджет за 2024 г. да инвестира средства за инсталиране и увеличаване на камерите за видеонаблюдение във всички обществени паркове и пешеходна зона, защото понякога се случва вандали, които разбиват, крадат и т.н. и не са заловени от полицията, това служи за повишаване на сигурността в нашия град. Благодарим ви

Статус:  В процес

ЖП Гара Асеновград - сметище

Начало
25.01.2024
ID:
3111

Обърнете внимание на ЖП Гара Асеновград да си почистят района зад складираните траверси, защото мястото е превърнато в обществена тоалетна и нерегламентирано сметище. Района е обрасъл във високи храсти и дори саморасли дървета, а отделно хората ползват гъстите храсталаци за тоалетна и за изхвърляне на боклуци. ЖП Гара имат чистачка, която чисти само перона и по коловоза на влака !!! Ако те не си изчистят района, защото са крайно безхаберни , пратете сметопочистваща фирма от общината !!! Не мисля, че хората пристигащи в Асеновград първо трябва да ни виждат боклуците !

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност от падащи керемиди

Начало
24.01.2024
ID:
3110

Здравейте, покривът на сградата на посоченото място е опасен и има възможност да паднат керемиди непосредствено върху пешеходците, минаващи по тротоара отдолу. Не изглежда никак добре обезопасено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Невъзстановени изкопни дейности пред търговски обект

Начало
23.01.2024
ID:
3109

На дата 08.11.23г. копахте входа на магазина ни (пред входната врата, целия тротоар), както и на обекта. Фирма подизпълнител с много арогантен представител, с намеци за почерпка, за да се възстановят нещата по-скоро, извърши копките. В началото на декември се обадихме на централата ви, за да информираме, че не е спазен едномесечният максимален срок за възстановяване на пътя и тротоарите, от където имат достъп нашите клиенти, наематели, както и самите ние. Днес към 23.01.24г. все още нищо не е предприето за отстраняването на проблема! Три мецеса търпим това положение, ограниченият достъп възпрепятства нас и нашите клиенти, а това допринася за пропуснати ползи. Моля, общината да си свърши работата в най-кратък срок!

Статус:  В процес