В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нови дупки на пътя между Асеновград и Козаново

Начало
24.04.2020
ID:
154

Уважаеми Дами и Господа, Бих искала да Ви, уведомя че отново са се появили огромни дупки между с. Козаново и Асеновград. Има няколко дупки на ул. Козановско шосе почти до гробищата и преди това. Моля, да вземете мерки и да ги запълните. Благодаря за обратния отговор. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НАРУШЕНИЕ

Начало
22.04.2020
ID:
152

неправилно паркиране в зелени площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Счупена улична ламп

Начало
21.04.2020
ID:
151

Здравейте, Вече повече от месец уличната лампа на ул.Рожен 4 е счупена и не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Контейнери

Начало
18.04.2020
ID:
149

Алоо,общината колко пъти трябва да подам сигнал за да обърнете внимание. Тук пред нас стана бунище за отпадъци. Изсипват се пълни каруци с боклук. Моля контейнерите да бъдат премахнати от къщата мии

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Глутница кучета

Начало
18.04.2020
ID:
148

Около фирма Бис 98 има глутница големи кучета които лаят цяла нощ. Моля вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Жалба от Управителния съвет на Етажна Собственост на ул. Хан Аспарух №13

Начало
16.04.2020
ID:
146

Моля да погледнете прикачената жалба.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище в кв.Запад

Начало
15.04.2020
ID:
145

Огромен парцел превърнат във сметище

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
14.04.2020
ID:
143

Здравейте, в непосредствена близост до общински обект, нает от ЕТ "Мердие Абдула" - заведение за бързо хранене "На спирката", има дърво, което е наклонено над покрива, има и счупен изсъхнал клон. Молим компетентно лице да го огледа. Страх ни е, че при буря може да падне, да нанесе щети и нарани хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подрязване на дървета.

Начало
14.04.2020
ID:
142

Преплетени клони в електропреносната мрежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Извънредно положение

Начало
13.04.2020
ID:
141

Отново има над 10 деца на детската площадка до бл.109

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител