В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

складиране на изкопни материали и отпадък

Начало
12.08.2021
ID:
1065

Интересувам се , дали сте дали официално разрешение да се складират временно или за постоянно земни маси от изкопни дейности и строителни отпадъци в имот с ПИ 00702.535.202 ( частна общинска собственост), в случая при осъществяване на ново строителство на строеж на складова база в съседния имот с ПИ 00702.535.227 ? Багерите им в момента работят и прехвърлят земна маса и други отпадъци през оградата между тяхния строеж във вашия имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

складиране на изкопни материали и отпадък

Начало
12.08.2021
ID:
1064

Интересувам се , дали сте дали официално разрешение да се складират временно или за постоянно земни маси от изкопни дейности и строителни отпадъци в имот с ПИ 00702.535.202 ( частна общинска собственост), в случая при осъществяване на ново строителство на строеж на складова база в съседния имот с ПИ 00702.535.227 ? Багерите им в момента работят и прехвърлят земна маса и други отпадъци през оградата между тяхния строеж във вашия имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

БОКЛУК

Начало
11.08.2021
ID:
1062

Отново две седмици не е вдиган боклука !!!!!! Отново смърди и Отново е 40 градуса и кошовете са развъдник на всевъзможни гадости и болести !!!!!??????

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Коритото на река Чая преди Железния мост и след него е залесено. Израснали са много дървета гъсто едно до друго. При проливни дъждове, а идва есен, има опасност от наводнения и ще се затрудни почистването на реката. Моля, да се предприемат навреме мерки.

Начало
10.08.2021
ID:
1057

Коритото на река Чая преди Железния мост и след него е залесено. Израснали са много дървета гъсто едно до друго. При проливни дъждове, а идва есен, има опасност от наводнения и ще се затрудни почистването на реката. Моля, да се предприемат навреме мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

3 седмици без сметоизвозване в с.Тополово

Начало
06.08.2021
ID:
1050

Здравейте! Днес стават 21 дена без извозане на битовите отпадъци в с.Тополово в участъка ул.Първи Май, ул.Мизия, ул.Спортист (възможно е да има и други необслужени участъци). Подаден е сигнал до кмета на селото на 03.08.2021г. и отговора на обслужващата фирмата е, че имат техническа повреда. В същото време в сряда 04.08.2021 колата за сметосъбиране мина в другата част на селото от другата страна на реката в т.нар.Малко Тополово. Смятаме, че подобна безотговорност от страна на фирмата при 45 градуса на въздуха е престъпление към здарвето на жителите.Моля да се предприемат СПЕШНИ И НЕЗАБАВНИ мерки за извозване на отпадъците, както и да бъдат инициирани санкционни действия от страна на Община Асеновград към фирмата, обслужваща района за неспазване на договорните отношения.Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Запрашаване на въздуха.

Начало
03.08.2021
ID:
1038

Здравейте! Днес, 03.08.2021 г., за пореден път през това лято се почиства бул."България" от паднали листа. Листата се събират с обдухване, но се запрашява адски много въздуха! Тоива ли е единствения начин? Нямах избор и трябваше да мина покрай работниците, но дрехите ми станаха сиви, целия бях полепнол с прах, а след това 10-15 мин. не спрях да кашлям от праха, който вдишах, независимо, че си бях сложил маска на устата и носа до като минавах. За колите няма да описвам на какво приличат след това "почистване"! Моля, вземете мерки и осигурете друг начин за почистване на падналата шума. Не може през седмица, цяло лято да ставаме като коминочистачи и да дишаме този прахоляк.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Битови отпадъци, с. Добростан

Начало
31.07.2021
ID:
1033

Битовите отпадъци в с. Добростан не са вдигани от поне месец. Контейнерите “преливат”!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнера не се изпразва

Начало
31.07.2021
ID:
1032

Събота 31.07.2021г отново почистващата фирма подмина контейнера и не го изпразниха. Само преди една седмица ми дадохте отговор на предишната жалба ,че сте ги предупредили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мръсотия навсякъде!Тук не е почиствано от месеци...

Начало
27.07.2021
ID:
1022

Този участък не е почистван от месеци. Защо плащаме данаци ?Искам да живея чист и зелен град. Служителите в община Асеновград не виждате ли в ,каква мръсотия тъне Асеновград????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Така повече не може

Начало
26.07.2021
ID:
1018

Здравейте,това е поредния сигнал който отправям. Моля да се вземе решение за преместването на контейнера. В махалата няма кофи за боклук по думите на хората който живеят там,и затова изхвърлят отпадъци където и както им падне. Не сме длъжни да ставаме заложници на това. Писал съм доста до Общината и ако не се измести контейнера ще изпратя сигнал и до телевизиятя. Това не се търпи повече

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител