В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неправилно поставена лампа

Начало
05.02.2021
ID:
639

Поставена лампа кв.Запад бл.103 Вх.В тялото на лампата е към прозореца моля да бъде обърнато както са всички останали в целия квартал

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дървета унищожават тротоар

Начало
04.02.2021
ID:
635

На ул.Гоце Делчев 63 пред имота ни вече 10 г. разстат 3 пауловнии,,чиито мощни корени и стволове са повдигнали плочите и правят тротоара неизползваем.Клоните им рушат покрива ни и вече 2 пъти сме го ремонтирали.Те затрудняват движението на високи МПС.Между клоните има и кабели на ТВ и интернет оператори.По какъв ред трябва да се извърши окастряне на клоните и ремонт на тротоара?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улици и знаци

Начало
03.02.2021
ID:
629

Здравейте! Обърнете внимание на пътните знаци по ул. Конушка или по-специално в участъка на кръстовището с ул. Оборище ! Там липсват. Завива се наляво или надясно по ул. Оборище и се движат в насрешно (поради липса на пътни знаци), но и не са нарушители. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставена кола

Начало
02.02.2021
ID:
628

На улица Искра повече от година има паркиран син Опел, който не е помръднал, не се знае кой е собственика, моля да се вземат мерки и колата да бъде преместена

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Градски транспорт

Начало
26.01.2021
ID:
615

Съвсем накратко, номер 2 от градския транспорт винаги закъснява нр спазва часови диапазон на линията а след 17 часа ще е магия ако мине някоя 2ка, в момента от спирката на която чакам трябва да мине в 18 часа точно вече е 18 и 15, това не е 1вия сигнал който изпращам сега вече конкретизирам за коя линия става на въпрос благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнение към сигнал ID:592

Начало
25.01.2021
ID:
610

Проблема с преместваемите гаражи е в целия град,но най-вече за големите квартали-кв.Запад,квИзток и кв.Баделема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
584

Искам да привлека вниманието на властите към незаконното горене на пластмасови отпадъци и щетите , който то нанася върху въздуха , който дишаме. Нехайството ни като общество , липсата на контрол и санкции за замърсителите и прекомерната толерантност, водещи до застрашителния ръст на болестите при подрастващите. Моля властите да обърнат внимание на подобни комини , които бълват отрова и които са в изобилие в определени квартали на града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
583

Нека властите видят един от многото примери в общината ни на замърсяване на околната среда. Такива примери има в изобилие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на отговор

Начало
06.01.2021
ID:
573

Искам да подам сигнал за необработена молба, входирана в Община Асеновград с Номер 14.00.2455 от 12.04.2019, относно искане за изграждане на нова детска площадка в кв. Свети Георги (в близост до Каварджията/ЦДГ Бако Динчо). Върху молбата стоят подписите на десетки живущи и заинтересовани граждани. Виждаме сериозно неглижиране на проблема, както от миналото ръководство на Община Асеновград, както и от настоящото ръководство! Виждаме и сериозен проблем с чистота в квартала, улиците не се почистват (нито се метат, да не говорим, че единственото миене зависи само от природата и става по време на валежи), градинките също-изключително мръсни, непочистени от листа, пълни с кучешки, котешки и други животински екскременти. Очакваме Вашата бърза и адекватна реакция. С уважение, С. Кафалов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонтни дейности на ул. "Клокотница"- Стар сигнал № 549

Начало
04.01.2021
ID:
569

Здравейте, на 15.12.2020 подадох сигнал (, за да не с еповтарям просто отворете сигнал № 549). Днес- три седмици по- късно, получих отговор, който не само не решава проблемът, а звучи меко- казано смехотворно. Бях чувала, че в тази община не се прави нищо, но сега вече имам и доказателство за това. Как може отговорът на сигнала ми да е, че няма как да има санкциионирани, след като снимката била направена след 17ч. Не, снимката не е направена след 17ч.- само сигналът е пратен тогава и тогава е качена снимката на сайта ви. Уникално!!!! И аз съм съвестен данъкоплатец в тази община...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител