В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсващо осветление

Начало
11.01.2024
ID:
3076

Липсва осветление на една от лампите на улица Първомайска. Конкретната лапна се намира пред адрес ул.Първомайска 9

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконна търговия на открито

Начало
09.01.2024
ID:
3073

Стотици гранитогрес и фаянсови плочи, които пречат и при вятър вдигат силен шум. Тежки стелажи с гранитогрес са поставени пред помощната врата на търговския ми обект. Голяма купчина пясък 4-5 кубика стои от 2-3 години също тяхна собственост на тротоара. Многократно моля да се преместят, но собствениците са много агресивни и се саморазправят! Моля Ви, разрешете проблема. Адресът е Цар Иван Асен 132

Статус:  В процес

Предложение за ,, Легнал полицай"

Начало
09.01.2024
ID:
3072

Предложение за изкуствено повдигане от тип ,, Легнал полицай " преди кръговото на бул. България страна ЮГ. Тъй като влизайки от Пловдив към града колите и моторите карат изключително бързо и не се съобразяват нито с наближаващото кръгово посока Смолян, нито с пешеходната пътека и пешеходците. Моля Общината да обърне внимание да се изгради повдигнати неравности преди кръговото от двете страни докато не е станало най-лошото. Моля за изходящ номер.

Статус:  В процес

По отношение на кастрене на ниски клони/дървета

Начало
09.01.2024
ID:
3071

Здравейте, Бих искал да попитам За периода в който се извършва кастренето/резитбата на дърветата(месеци,дни) предвидени за тази дейност. Понеже, сега би било най подходящо да се извърши кастренето на клоните по отношение на сигнал 2528.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно паркирали коли

Начало
09.01.2024
ID:
3070

Колите продължават да паркират пред автобусната спирка, като запушват пътя за автобусите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на автобус No5

Начало
08.01.2024
ID:
3069

Днес в 18. 30ч. автобус от Горни Воден за Асеновград отново нямаше въпреки многобройните сигнали и оплаквания. Поредното напразно чакане в дъжда и студа.

Статус:  В процес

Междуградски превоз

Начало
08.01.2024
ID:
3068

Сигнал за нередовен обществен междуградски превоз линията Асеновград - Пловдив. От 02.01.2024 г. Автобуса който е по разписание 07:20 ч. идва на автогара Асеновград в 07:15 ч. и тръгва между 07:35 и 07:45 ч. Идват 2 бусчета, където на едното се чака да се таксува от единия шофьор, защото другия шофьор няма билети и същевременно са с арогантно поведение. На какво основание билета е 2.40 лв.? Билетите също така не са от касов апарат. Моля за проверка и съдействие ! С този курс пътуват много работещи, които закъсняват за работа и ще бъдем уволнени !

Статус:  В процес

Боклук и недостатъчни контейнери

Начало
08.01.2024
ID:
3067

Здравейте, Подавам сигнал за недостатъчно контейнери на ул. Св. Димитър 2 и редовно затрупване с боклук на цялата улица в близост до Център, Училище, Градска Библиотека. От години контейнерите в горната част на улицата липсват, а тези до училището са недостатъчни. Редовно се събуждаме с мизерия и боклук около всички къщи, в дворовете на къщите и в самите къщи. Моля общината да вземе отношение по темата, тъй като става изключително наложително. Недопустимо е в центъра на града да тънем в мизерия близка до тази в махалите на малцинствата! Прикачам снимков материал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на дървета

Начало
04.01.2024
ID:
3065

МОЛБА от живущите в ж.к. Изток бл.7 Уважаеми г-н/ г-жо, живущите в ,,ж.к. Изток бл.7" Ви молим да организирате кастрене на дърветата намиращи се в непосредствена близост до блока, тъй като клоните им са много близо до сградата и при силен вятър се удрят по прозорците. С уважение, Валери Методиев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

СВИНЩИНА В СЪРЦЕТО НА АСЕНОВГРАД

Начало
03.01.2024
ID:
3064

ул. "Плиска 1" , отстрани на магазин Т Маркет За съжаление се налага да ви пиша тук за 2-ри път, след сигнала ми (2838) от 20.09.2023 за потресаващата мръсотия около контейнерите до магазин Т МАРКЕТ. ВИЕ: От направената проверка се констатира, че магазин /Т-Маркет/ изхвърлят своите отпадъци от дейността си в близко разположените контейнери предназначени за гражданите. Незабавно се предприеха действия по почистване на джоба за контейнерите, както и около тях. Управителя на магазин Т-Маркет за гр. Асеновград бе предупредена да не си изхвърлят отпадъците в съдовете за битови отпадъци. Също така бе наредено на обслужващата фирма да предостави допълнителен съд за магазина. ВНИМАТЕЛНО СЛЕДЯХ ЗА НЯКАКВА ПРОМЯНА! НИЩО ОТ ТОВА НЕ БЕШЕ НАПРАВЕНО! КОЧИНА! СМРАД! НИКАКВА ПРОМЯНА! Ще сезира

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител