В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Безопасност на пешеходци

Начало
13.05.2020
ID:
189

Поставяне на двустранно висок стълб с LED табло с течащ текст „ ПЕШЕХОДЦИ” или мигаща светлина табела над пешеходните пътеки на бензиностанция „Шел” – гр.Асеновград, които са изключително опасни за пешеходците.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване

Начало
13.05.2020
ID:
188

Здравейте,пред блока в който живеем на упоменатата улица,има няколко самоизраснали дравчета,съседи ме помолиха в качеството ми на Управител етажна собственост,да попитам при какви обстоятелства тези дръвчета могат да бъдат премахнати. Изпращам ви снимки и моля да ми отговорите на посочената ел.поща. Благодаря за отговора .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капково поливане

Начало
13.05.2020
ID:
187

Кога ще заработи капковото напояване във кв. Запад. Защо се вложиха толкова пари, след като няма и капка вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистена растителност на пътя Асеновград - село Лясково

Начало
12.05.2020
ID:
186

Подавам сигнал за непочистени растения, храсти, клони, камъни на пътя от Асеновград за село Лясково. Пътя не е почистван и миналата година, храстите на места са огромни и няма видимост на завоите, много е опасно, защото има и пешеходци.Пътуваме всеки ден, колите са надрани от стърчащите клони.Коя е фирмата, която се грижи за окастрянето на избуялите растения?! На този път се срещат пешеходци, велосипедисти, мотористи, скейбордисти, автомобили, много е натоварен през летния сезон, а не е почистен

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Това се случва ежедневно

Начало
12.05.2020
ID:
185

Молим да бъдат премахнати лодките за боклук от това място.Не може да си отворим прозорците,а и не само това мисля,че е предпоставка за една зараза.Тази гледка е почти всеки ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неокосени площи

Начало
11.05.2020
ID:
183

На улици Шейново и Рилска има неокосени площи на градинки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Без осветление на 6 Януари

Начало
11.05.2020
ID:
182

Отново без улично осветление в района на ресторант Чинара и фурната на ул"6 Януари"

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

Окосяване на тревни площи

Начало
11.05.2020
ID:
181

Тревните площи пред басейна не са окосени, а също липсва и табела за третиране срещу кърлежи, такова надали е извършвано тази година. А през площадката преминават много деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Зов за помощ

Начало
11.05.2020
ID:
180

Моля, от името на моето семейство и на всички съседи за помощ! Почти сме на път да ни"изядът кърлежите" Третирахме със собствени средства градинките около блока но просто без никакъв резултат. Кърлежите се качват даже и до прозорците. Молим ви, нека някой мине да напръска НАВСЯКЪДЕ около блока и около пощата (в близост до блока) защото навсякъде се разхождат деца и домашните ни любимци! Адреса е: ул Цар Иван Асен № 104, 106, 108. Благодарим за съдействието!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

опасна сграда в центъра на с, Златовръх

Начало
11.05.2020
ID:
179

В центъра на село Златовръх се намира стара страда собственост на ПК НАРКООП.Сградата се руши,комините падат.Намира се в близост до пощата,автобусната спирка и парка.В сградата влизат деца и е много опасно да не ги затрупа вътре.При запитване към кметството в селото ми отговориха ,че общината е информирана с докладна записка,но до момента няма развитие.Моля за отговор преди да стане инцидент и тогава да издирваме кой е виновен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител