В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

До кога така

Начало
29.03.2020
ID:
118

До кога новите селяни в квартала ще си изхвърлят боклука по земята. Така се прави в Столипиново.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Свлачище в последствие от стичане на вода

Начало
27.03.2020
ID:
117

Добър ден! Благодарности към Община Асеновград и ВиК, относно ремонтните дейности със смяната на тръбите! Надявам се водоподаването и авариите да спрат! Спешни проблеми: 1. На улица Напредък 1 под централния път има свлачище, което е много активно и всеки момент ще се срути към къщата.Моля, обърнете внимание! 2. На същия адрес,поради кризата, не сложиха асфалт след ремонта-целият ни долен етаж е от три дни във вода. Моля,помогмете ни! Благодаря ВИ предварително! ПП.ако трябват снимки,пр

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пукнатини на асфалтиран паркинг през есента

Начало
27.03.2020
ID:
116

След Първа пролет и три дена валежи и студ се образуваха пукнатини на отскоро асфалтиран паркинг пред блока 109. Тъй като паркинг беше асфалтиран преди 6 месеца, трябва да важи гаранция за качество на извършени работи. Моля да реагирайте по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
26.03.2020
ID:
114

Цялото осветление на кръговото на Бул.България и ул.Марица не работи от доста време

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
23.03.2020
ID:
113

Кога ще е следващата акция за улов на безстопанствени кучета и щом има сигнал срещу тях това значи ли,че ще бъдат прибрани.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

MПС, което пречи

Начало
23.03.2020
ID:
112

Това МПС, което не е в движение, от години стои на тротоара и пречи, както на движението на пешеходци, така и на автомобили. Наскоро асфалтираха този участък. Беше залепена бележка този автобус да се премахне, за да не пречи на ремонта, но така и не бе преместен. Крайният резултат от това се вижда на снимката. Нормално ли е?!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Миене на улиците

Начало
22.03.2020
ID:
110

Защо не миете улиците в града? Не само централните, а всички! Предвид извънредната ситуация, това е една от първите мерки, които да приложите. Да не коментирам, че миенето на улици е задължително и без епидемия и че фирмите за почистване си спестиха парите от зимно почистване. снимка архив ТВ САТ

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработи улично осветление

Начало
22.03.2020
ID:
109

Неработи уличното осветление между 11 и 12 бл. в кв.Баделема.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще се премахне задължителната месечна такса за детските градини?

Начало
21.03.2020
ID:
108

В много общини обявиха задължителната част от месечната такса за посещение на ДГ, която се плаща от родителите, като незаконна и бе премахната! През изминалото лято ДГ "Надежда" беше нацяло затворена за ремонт и въпреки че детето ми не е посещавало градината, все пак трябваше да се платят таксите за целия период, в който тя не е работила! Сега отново ли трябва да плащаме за услуга, която не ползваме, поради влезлото извънредно положение и наложената карантина свързана с пандемията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител