В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сметосъбирането

Начало
15.05.2020
ID:
197

Каква е процедурата за да внесем искане от гражданите за отделни кофи за боклук пред къщите и БЕЗПЛАТНИ пунктове за събиране на строителните материали, мебели и др. обемни битови отпадъци (това е практиката на другите Европейски държава за справянето с нерагментираните бунища. Общината няма да взима пари от това, но пък и няма да влага пари за почистването на тези отпадъци, изхвърляни от каруците в града и замърсяването на речното корито. Подписка, жалба или молба трябва да подадем?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметосъбирането в Асеновград

Начало
15.05.2020
ID:
196

Имахме дискусия в групата в Фейсбук "За по-добър живот в Асеновград" и искаме да получим индивидуални кофи за боклук за къщите в Асеновград, а общите контейнери за блоковете, да си стоят пред блоковете и да се поддържат от жителите им. Моля ви разгледайте публикациите от преди 3 дни. Така ще можете да видите мнението на гражданите. Другото което коментирахме е да има БЕЗПЛАТНИ пунктове за събиране на строителните отпадуюъци, мебели и по обемни битови отпадъци, за да спрем замърсяването на гра

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Равномерно разположение на контейнери за смет

Начало
15.05.2020
ID:
194

Моля, да бъдат равномерно разпределени контейнерите за отпадъци на ул. "Велико Търново" (в района край стадиона). След ремонта за полагане на настилка контейнерите са скупчени на едно място - четири един до друг. В останалата част от новия квартал няма нито един.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непочистена растителност на пътя Асеновград - село Лясково

Начало
12.05.2020
ID:
186

Подавам сигнал за непочистени растения, храсти, клони, камъни на пътя от Асеновград за село Лясково. Пътя не е почистван и миналата година, храстите на места са огромни и няма видимост на завоите, много е опасно, защото има и пешеходци.Пътуваме всеки ден, колите са надрани от стърчащите клони.Коя е фирмата, която се грижи за окастрянето на избуялите растения?! На този път се срещат пешеходци, велосипедисти, мотористи, скейбордисти, автомобили, много е натоварен през летния сезон, а не е почистен

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Това се случва ежедневно

Начало
12.05.2020
ID:
185

Молим да бъдат премахнати лодките за боклук от това място.Не може да си отворим прозорците,а и не само това мисля,че е предпоставка за една зараза.Тази гледка е почти всеки ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

кръстовището на ул.Княгиня Евдокия с ул Оряховска

Начало
08.05.2020
ID:
177

Бихте ли изпратили екип които да почисти пясъка на кръстовището на ул,Княгиня Евдокия с ул Оряховска след ВИК авария. Страшна мръсотия и много прах. Децата ми го дишат този прах. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безотговорно кметство

Начало
01.05.2020
ID:
168

Пиша Ви във връзка с некоректното почистване от страна на служителите отговорни за това. Обадих се предварително на секретарката в кметството миналата седмица за да ги предупредя, че ще имам много отпадъци, защото почиствах основно къщата от ненужни вещи и, понеже с години не е правено това! Първо , че не са взели нито един чувал и 2ро е разкъсан един , по долу прилагам снимка. Сега трябва ли да събера всички чували и да ги изхвърля пред кметството? Как може такова отношение към работата?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Контейнери

Начало
18.04.2020
ID:
149

Алоо,общината колко пъти трябва да подам сигнал за да обърнете внимание. Тук пред нас стана бунище за отпадъци. Изсипват се пълни каруци с боклук. Моля контейнерите да бъдат премахнати от къщата мии

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нерегламентирано сметище в кв.Запад

Начало
15.04.2020
ID:
145

Огромен парцел превърнат във сметище

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери

Начало
12.04.2020
ID:
139

Здравейте, искам да подам сигнал че се разнася боклук по улицата пред нас. Оставени са три контейнера големи пред къщата ми и миризмата е мн гадна а тук живеят деца. Става така че целия квартал си изхвърлят отпадъците пред вкъщи, което според мен не е нормално. Нека и на други места да бъдат сложени такива. Не е редно ние да си плащаме данъците смет а някой от махалата да идва и да хвърля какво ли не пред дома ни. Благодаря ви дано обърнете внимание на сигнала ни

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител