В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Не работещо улично осветление

Начало
26.12.2021
ID:
1348

Не работи уличното осветление от адрес ул. Родолюбие 44 до пресечката с Дружба.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
20.12.2021
ID:
1332

След подмяната на стълба , лампата спря да работи , комшиите са възрастни хора и на тъмно не е приятно да не говорим страшно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1331

Моля спешно да бъде възстановено осветлението на ул. Васил Левски 5 (до джамията). Няма никаква светлина. Сутрин и вечер преминаването е почти невъзможно. Моля за спешна реакция от ваша страна!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неработещо улично осветление и e-mail за приключен уж случай 1281

Начало
18.12.2021
ID:
1330

здравейте, преди месец подадох сигнал по неработещо улично осветление с ваш входящ номер 1281, на пресечната на ул. Генерал Дандевил с ул. Струма, и тези дни ми върнахте отговор, че е приключен сигнала, но осветлението така и не работи - ходих сега по тъмно да направя снимки за да се убедите, че някое длъжностно лице не си е свършило работата и ви е подвело. Моля от името на живущите около адреса да отстраните наистина проблема с изгорялата крушка на стълба и да се освети кръстовището.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1329

Сигналите с номер 1291 и 1316 не са отстранени, както съобщавате. Лед осветлението продължава да не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещ о осветление

Начало
15.12.2021
ID:
1327

Здравейте, от около пет дни не работи уличното осветление на ул.Руен 3

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.12.2021
ID:
1326

Улична лампа между Ул.Свобода 12 и Ул.Свобода 14 в неизправност!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
10.12.2021
ID:
1316

Подадох сигнал преди две седмици никакъв резултат. Толкова ли е трудно да се изпрати техник?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Тъмна улица

Начало
07.12.2021
ID:
1310

Уличната лампа на ул. Раковска 8, която се намира точно зад пощата не свети вече повече от 6 месеца. Лошото е,че е много тъмно, а точно там се намират двете шахти, които в тъмнината много деца не виждат и гумите на колелата им падат. Със зимното часово време се стъмва вече рано и не е удачно точно там дя тяма осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
07.12.2021
ID:
1308

Лампита на ул. княз Борис 2 работи с прекъсване.на светофара не работят две.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител