В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасност до пътя - изсъхнала топола

Начало
31.08.2022
ID:
1856

Зад Чешмата към параклиса "Св. св. Кузма и Дамян" към Горни воден, по пътя вляво - пресечка със знак- забранено влизането на МПС, стърчи изсъхнала топола, която при една буря ще падне на пътя и поради липсата на видимост от завоя, възможно е да предизвика ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детски площадки кв. Изток бл.5 и бл.6

Начало
31.08.2022
ID:
1855

Моля да бъдат предприети мерки по обезопасяване на детската площадка, тъй като към момента тя е негодна за игра. Настилката е повдигната от корени на дървета, люлките не отговарят на условията за безопасност, и т.н. Обръщам внимание че на кв. Изток няма никакви обособени безопасни и осъвременени места за игра на децата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детски площадки кв. Изток бл.5 и бл.6

Начало
31.08.2022
ID:
1854

Моля да бъдат предприети мерки по обезопасяване на детската площадка, тъй като към момента тя е негодна за игра. Настилката е повдигната от корени на дървета, люлките не отговарят на условията за безопасност, и т.н. Обръщам внимание че на кв. Изток няма никакви обособени безопасни и осъвременени места за игра на децата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери

Начало
31.08.2022
ID:
1853

Кога смятате да изхвърлите жълтите и зелените контейнери понеже в целия град са пъълни догоре?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
31.08.2022
ID:
1852

Няма налично улично осветление от ул.Цар Иван Асен II 101в посока изхода на града

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паркоместа непосредствено преди пешеходна пътека

Начало
30.08.2022
ID:
1851

Здравейте, И като пешеходец, и като шофьор, моля да бъдат премахнати паркоместата, където има, непосредствено преди пешаходна пътека. На няколко пъти или съм наблюдател, или участник на опасни ситуации, поради липсата на видимост заради паркиралите автомобили. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ светофар

Начало
30.08.2022
ID:
1850

Неработещ светофар за пешеходци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни Кучета

Начало
30.08.2022
ID:
1849

Здравейте, бих искал да се оплача от бездомните кучета. Първо са доста агресивни в по-късните часове често подгонват хората когато са пеша сами. Второ, снощи се прибирах от пловдив с кола в 2 сутринта, и имаше около 10 кучета пред хотел сани, по 3-4 кучета през 100 метра легнали на пътя. Предпоставка за катастрофа са, ени лежат на пътя, други бягат по него и пресичат пътя на шофьора. На 3 пъти трябваше да ги избягвам и да спирам внезапно като изкочат на пътя. Коне, кучета, котки по пътя.......Какво се прави по въпроса? Това е непрекъсната опасност за птп.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Съоръжение по стълби за бебешка количка

Начало
30.08.2022
ID:
1848

Уважаеми, Настоятелно моля да поставите платформа,релси или подходящо съоръжение за преминаване на тежки бебешки колички по стълбите вдясно след пешеходния мост в посока Пловдив.Така паркът до реката да е достъпен за майки с малки деца,бебета и кучета. Предварително Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметостбиране

Начало
30.08.2022
ID:
1847

Повече от месец и половина жълтият контейнер за разделно събиране на отпадъци на нашата улица прилива. Това възпрепятства съвестните храждани да сортират боклука си и всичко отива в общия контейнер. МОЛЯ, за Вашето съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител