В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасно табло

Начало
03.07.2020
ID:
277

Опасно за живота ел. табло "заключено" с камък :)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Падащи големк клони по бул. България

Начало
03.07.2020
ID:
276

От дърветата по бул. България падат големи сухи клони. Опасно е да се минава. Два пъти пред мен падат клони от дърветата по булеварда. На посоченото място, както и до Стоматологията. Сухите клони трябва да се премахнат безопасно,за да се избегне инцидент. На посочения адрес се вижда много голям клон, който е потенциална опасност и може да падне всеки момент Опасно е и за коли, и за пешеходци. Моля да бъде проверено и обезопасено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена пейка

Начало
02.07.2020
ID:
275

Счупена пейка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
01.07.2020
ID:
274

Здравейте! Бих искала да съобщя за повредена детска площадка в кв. Баделема до блок 15. Счупена и липсваща настилка на площадката. Счупени са и двете люлки,пързалката също има нужда от обновяване! Кошчетата за боклук също имат нужда се заменят с нови.Пясъчникът също е целият в трева.Моля да я проверите и по възможност да се поправи за да има къде да играят децата ни..

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Горни Воден

Начало
01.07.2020
ID:
273

Здравейте, въпросът ми е КОГА ще бъде отремонтирана улица "Свети Кирик"? Предполагам сте наясно, че Горни Воден е квартал на Асеновград и е редно Общината да се погрижи за основната улица в квартала.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Дълбока и пропадаща улична дупка

Начало
01.07.2020
ID:
272

Здравейте, Има голяма дупка на посоченият адрес. Става все по-голяма, може би има и опасност от пропадане на пътя. Изглежда кухо отдолу. Преди време имаше ВиК ремонт на същото място. Моля вземете незабавни мерки, преди да стане сериозен инцидент ! Опасна е, въпрос на кратко време е да стане ПТП. Района е оживен и с натоварено движение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконни строежи

Начало
30.06.2020
ID:
271

Г-н Христо Грудев,имам подадена жалба в Община Асеновград с входящ номер 94.Р.30 от дата 30.01.2020г. ,на която нямам отговор.Уведомявам Ви ,че ваши служители прикриват незаконните действия на Стефан Топуров на ул. "Юговска " 17 и ул."Странджа "12.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Шахта със знак стои една седмица

Начало
30.06.2020
ID:
270

На Цар Иван Асен 115 шахтата е за ремонт от много време,миналата седмица поставиха знак СТОП с табела да се премине отдясно.Минават камиони драскат колите на живущите,избутват табелата.Кога ще оправите шахтата,и ще премахнете знака?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не окастрени дървета

Начало
29.06.2020
ID:
269

Здравейте, на 17.03.2020 год. подадох молба са окастряне на липи на ул. Освобождение № 1 с вх. № 94.М.208, но все още нищо не е направено по нея, а липите вече застрашително спушиха цялата улица. Клоните на тази, която е пред входа на кооперацията на ул. Освобеждение 1 опират застрашително във фасадата на апартамента на ет. 3 и бута козирката. Всички липи на тази улица са на възраст над 40 год. /с изключение на 2 по-малки/. Моля дърветата да бъдат огледани и да се вземат необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена детска площадка Пожарната

Начало
29.06.2020
ID:
267

Площадките за игра са в изключително лошо състояние, но пиша за тази до Пожарната. Счупени са част от стълбите на пързалката, както и гредите, по които се ходи до самата пързалка, счупена е и още едно съоръжение, както и кошчетата за боклук. Част от гредите на оградата липсват, което е предпоставка за навлизане на улични котки и кучета, които използват пясъчника като тоалетна. В момент в който хигиената и изключ. важна, моля, Общината като съвестен стопанин да се погрижи за собствеността си!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител