В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Незаконна постройка

Начало
26.06.2020
ID:
262

За втори път питам Община Асеновград, законна ли е лятната градина на сладкарница Нико ? Кой е разрешил да се изгради лятна градина в предблоковото пространство/ градинката пред блока/ Нееднократно има спрели неправилно автомобили, както на платното за движение така и в задблоковото пространство и на живущите в блока е невъзможно да спрат автомобилите си. И кога Община Асеновград, ще вземе трайно решение за спрените по пътното платно, автомобили?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шумно заведение

Начало
26.06.2020
ID:
261

Заведениито в двора на стоматолигията с какво работно време е? 22 часа минава отдавна, а музиката продължава да върви. И заведението работи на пълни обороти...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл

Начало
26.06.2020
ID:
260

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл. Съответно, потребителите виждат предупреждение, че страницата е опасна, което затруднява използването на услугата. Връзка: https://mdt.assenovgrad.com:8444/OnlineReportWSClient/obligations Намира се тук: https://www.asenovgrad.bg/bg/elektronni-uslugi-na-obshtina-asenovgrad

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Шахта отходни води

Начало
25.06.2020
ID:
259

В жилищен квартал Изток пред блок 6 вх. А от шахта извират отходни води, носи се непоносима смрад

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

минералните извори в нареченски бани

Начало
25.06.2020
ID:
258

Водата е силно радиоактивна и е опасна за здравето при консумация в големи количества . Поставете информационни табели на всеки извор ,където да е написано това предупреждение - а не само химичния й състав , за да не пълнят и пият хората по много вода !! . Преминаващите от Смолян ,Мадан ,Златоград наливат десетки литри . Дават и на деца . Къде е кмета , къде е РЗИ , къде е ХЕИ ??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Засяти плодни дървета

Начало
25.06.2020
ID:
256

Г-н Караянев живущ на ул Безово 19 зася плодни дървета на разтояние по малко от позволеното в закона,моля за вашето съдействие за решаване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно силни гърмежи

Начало
24.06.2020
ID:
254

Здравейте. Искам да попитам какви са тези гърмежи в района? Става дума за много силни гърмежи, последователни (10 поне на брой) в 15.15 минути. И защо се нарушава обществения ред във време за почивка? Това е просто недопустимо. В часови пояс, в който е приет за почивка и не е желателно вдигане на шум. Детето ми да бъде стресирано! Очаквам обратно връзка, моля!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
24.06.2020
ID:
253

Здравейте! Относно сигнала които съм подал на 1.06,2020 ID 225, за дъво което е на ж.к. Изток 11А, което разрушава стелбището и основите на сградата. Все още не са взети мерки или нещо друго от общината. Явно на никои не му се занимава! Приложил съм снимки на които се вижда много добре разрушената част от стълбището която падна преди няколко дни. Маи ще чакаме да се разруши изцяло. В предишния сигнал от 1.06,2020 ID 225 има още снимки на които се вижда поразийте които нанася въпросното дърво

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
22.06.2020
ID:
252

Неработещо улично осветление ул. Освобождение N: 1 - 2

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Агресивни бездомни кучета

Начало
22.06.2020
ID:
251

Подавам сигнал за агресивни бездомни кучета на улица Драгоман! Кучетата са 3 на брой ,доста едри и се спускат след всяка преминаваща кола . Лаят денонощно и се страхувам да не нападнат някое дете минаващо по улицата. Кучетата се хранят от някои хора живущи на ул. Драгоман от което следва ,че те стоят постоянно на тази улица. Моля да бъдат взети мерки по улавянето на кучетата и да бъдат настанени на място предназначено за целта! Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител