В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

РАЗКОПАВАНЕ

Начало
22.07.2020
ID:
312

На 22.07.2020 пред магазина на Месокомбинат Асеновград беше започнато разкопаване на тротоара, прилежащ към магазина. Никой не беше ни сигнализирал. Затруднен е достъпа до нашия обект и не се знае колко време ще е това. Кой извършва разкопаването и защо никой не ни предупреди?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Въпрос относно евентуално асфалтиране

Начало
20.07.2020
ID:
311

Интересува ме дали е обмисляно евентуално асфалтиране на кръстовището на ул.Оборище с ул.Батенберг и ул. Христо Ботев?П

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване обществен ред

Начало
20.07.2020
ID:
310

Всяка сутрин хората, които почистват в кв. Запад се събират в детската площадка пред блока, в който живея. От 8 до 10 ч. се водят спорове, крещи се, карат се със служителката, която ги придружава и им раздава задачите. Идват с децата си, които също принасят допълнителен шум, докато ползват пързалки и люлки. Правим постоянно забележки - все едно не съществуваме, дори започват да отвръщат и да крещят по-силно!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.07.2020
ID:
309

Неработещо улично осветление част от ул. Атанас Мишев в пресечката й с ул. Стою Шишков

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без улично осветление вече 3 вечери

Начало
16.07.2020
ID:
308

Вече 3 вечери е пълна тъмница на нашата улица и наоколо. Ул. Кавал

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност преди пешеходна пътека

Начало
16.07.2020
ID:
307

Обрасло дърво, което пречи на видимостта и е предпоставка за произшествия.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Храсти закриващи видимоста

Начало
15.07.2020
ID:
306

Имаме търговски обект -баничарница, до която има израснали бурени/храсти. Изцяло закриващи видимоста. Моля, общината да се погрижи за почиствнето им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба за поставяне на улично осветление

Начало
15.07.2020
ID:
305

Здравейте, моля да се постави улична лампа на ул. Захари Стоянов, в района с крастовището с ул. Капитан Райчо, в посока центъра. Има наличен стълб, който може да се използва за целта. Причината да не е достатъчно светло е високата растителност, която засенчва наличните лампи и много голямото разстояние между лампите. Ще съм изключително благодарен, ако молбата ми бъде удовлетворена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Захвърлен автомобил

Начало
14.07.2020
ID:
304

Захвърлен Опел Астра комби. Видимо в не движение. Моля да се вземят мерки преди да е обрасъл с растителност и да се превърне в могила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зарази по детските пясъчници

Начало
14.07.2020
ID:
303

Всеки детски пясъчник изобилства от мръсотия и други биологични материали, опазни за децата. Ангажимент е на Общината периодично да дезинфекцира площите с цел да не се пренасят зарази. Моля служителите да си свършат работата, защото нехайството коств здравето на най-милото ни-децата. Пуснала съм и сигнал до РЗИ за проверка на пясъчници те в града. Очаквам бърза реакция от всички служби.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител