В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сметосъбирането

Начало
04.06.2020
ID:
230

Добър ден и огромно Благодаря за решението което сте взели да раздадете индивидуални кофи за домакинствата, живеещи в къщи. Върнахте вярата ни в доброто и в институциите. Заедно можем да променим нашата прекрасна държава. Във връзка с това може ли да ми кажете кога ще подпишете новия договор с сметосъжиращата фирма и кога ще започне раздаването на индивидуалните кофи за боклук? :-) Благодаря и хубав ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
229

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

гараж върху тротоар

Начало
04.06.2020
ID:
228

На 3 юни 2020 г. между ул. Клокотница 1 и бул. България 4 е поставен метален гараж върху тротоар /зад тотопункта/. Поставеният гараж върху тротоара пречи на преминаването на пешеходци. Моля гаража да бъде преместен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Боклуци

Начало
03.06.2020
ID:
227

Вече трета седмица отрязани клони от улична липа стоят до контейнерите за смет и не се отнасят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ремонт ул. Клокотница

Начало
01.06.2020
ID:
226

Здравейте, Кога ще бъде довършен, започнатият преди почти година "ремонт" на ул. Клокотница. Разкопано е между пътното платно и тротоара по цялото продължение на улицата. Резултата при всеки дъдж е, че канализацията се пълни с пясък и чакъл.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
01.06.2020
ID:
225

Пред входа на жилищна сграда кв.Изток бл.11 вх.А , има дърво високо около 15 - 20 метра.Дървото е наклонено,корените му разрушават стилбището,мазетата и подкопават основите на сградата (приложени снимки).Всички живущи на посочения адрес сме единодушни че,дървото трябва да бъде премахнато,за да не пострада повече сградата.Подавали сме редица молби през годините с подписи от всички живущи към общината за въпросното дърво но нито сме имали отговор нито някои се е заинтересовал,за пореден път.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсена скейт зона срещу градския басейн

Начало
30.05.2020
ID:
224

Площадката срещу градския басейн е замърсена и не се почиства от няколко месеца. Тревата се окоси на кошчетата и площите не се почистват регулярно. Не са обезпаразитени тревните площи срещу кърлежи. Липсва табела за обработване срещу кърлежи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Развъдник на кърлежи

Начало
30.05.2020
ID:
223

Здравейте , пиша по един доста обсъждам проблем , относно кърлежите в нашия град. Нужно ли е всяка година живущите около тази тревна площ да си косим тревата и да я пръскаме ?! Всяка година подаваме жалби, така ли трябва да се процедира. Нима това не е работа на Общината ?! Хората Ви минават с косачките и ни подминават !!!! Кърлежите са навсякъде дори по т.н " тротоари ", които от трева не се виждат.Молим да се обърне внимание !!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Талони за кастрация на котки

Начало
30.05.2020
ID:
222

Здравейте, Искам да кастрирам няколко улични котки в квартала, за да не става свръх популация. Питах в няколко ветеринарни клиники и ми казаха, че има възможност да се използват талони от общината, с което цената пада на половина. Интересува ме дали община Асеновград предоставя такива талони? Останалата част от сумата ще я платя аз. Става въпрос за три женски котки. Мерси.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Във връзка с подаден сигнал 198

Начало
28.05.2020
ID:
221

Във връзка с релението по подаден сигнал от мен номер 198. С едно ходене на место не вярвам, че ще се реши проблема. Можеште спокойно да проверите още колко от моите съседи са подали жалби. И колко пъти сме звъняли в полиция и на 112 за да намерят шофьорите паркирали пред гаражите. С много лека ръка решавате проблемите. Моля да ми дадете телефона /служебния естествено / на човека направил проверката, за да може следващия път когато закъснявам за рабора да чака и той с мен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител