В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Безстопанствени кучета

Начало
23.03.2020
ID:
113

Кога ще е следващата акция за улов на безстопанствени кучета и щом има сигнал срещу тях това значи ли,че ще бъдат прибрани.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

MПС, което пречи

Начало
23.03.2020
ID:
112

Това МПС, което не е в движение, от години стои на тротоара и пречи, както на движението на пешеходци, така и на автомобили. Наскоро асфалтираха този участък. Беше залепена бележка този автобус да се премахне, за да не пречи на ремонта, но така и не бе преместен. Крайният резултат от това се вижда на снимката. Нормално ли е?!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Миене на улиците

Начало
22.03.2020
ID:
110

Защо не миете улиците в града? Не само централните, а всички! Предвид извънредната ситуация, това е една от първите мерки, които да приложите. Да не коментирам, че миенето на улици е задължително и без епидемия и че фирмите за почистване си спестиха парите от зимно почистване. снимка архив ТВ САТ

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработи улично осветление

Начало
22.03.2020
ID:
109

Неработи уличното осветление между 11 и 12 бл. в кв.Баделема.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще се премахне задължителната месечна такса за детските градини?

Начало
21.03.2020
ID:
108

В много общини обявиха задължителната част от месечната такса за посещение на ДГ, която се плаща от родителите, като незаконна и бе премахната! През изминалото лято ДГ "Надежда" беше нацяло затворена за ремонт и въпреки че детето ми не е посещавало градината, все пак трябваше да се платят таксите за целия период, в който тя не е работила! Сега отново ли трябва да плащаме за услуга, която не ползваме, поради влезлото извънредно положение и наложената карантина свързана с пандемията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Невъзстановена тротоарна настилка след авария на ВиК

Начало
20.03.2020
ID:
107

След авария на ВиК ЕООД тротоарна настилка не е възстановена в нормалният вид, който трябва да бъде и тротиарът да служи на минаващите хора през него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще има велоалеи

Начало
19.03.2020
ID:
106

Кога ще има велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с отпадъци в с. Нови извор

Начало
19.03.2020
ID:
105

Контейнерите с отпадъци в с. Нови извор се почистват веднъж месечно. Това е недостатъчно особено във време на усложнена епидемична обстановка свързана с разпространение на Covid-19. Моля да се увеличи почистващият график и да се предприемат действия за дезинфекциране в районите около контейнерите! Моля да получа отговор на електроната ми поща!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Извънредно положение

Начало
18.03.2020
ID:
102

Има ли възможност общината да сложи препоръчителни или дори забранителни табели за игра на детските площадки докато тече извънредното положение. Всекидневно забелязвам деца на групички по площадките.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител