В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Осветление

Начало
10.03.2020
ID:
82

Осветлението между блок 100 и блок 110 във квартал Запад, не работи 2 вечер

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Информационна кампания за разделно събиране на отпадъци

Начало
10.03.2020
ID:
81

Една информационна кампания за разделно събиране на отпадъци би била полезна за общината и гражданите. Може да се организират събития насочени към децата да се научат да събират разделно, да изхвърлят отпадъците си на регламентираните места и дори да правят по-малко отпадъци, по подобие на организираните миналата година събития от #Аз, ти и Пловдив. Също може да се обърне внимание на магазините и ресторантите, които изхвърлят кашони в контейнера за общ битов отпадък.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично препятствие до Пожарната

Начало
10.03.2020
ID:
80

Има поставено циментено препятствие на тротоара срещуположно на Пожарната в Асеновград. Не е нито боядисан в ярък цвят, нито е ясно каква функция изпълнява. С очите си видях посред бял ден как възрастен мъж падна и разпиля покупките си, които носеше в двете си ръце. Беше истински късмет, че не се нарани или си счупи нещо. Не може да се минава нито с детска количка нито с инвалидна на това място. Моля, да го махнете от там. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
10.03.2020
ID:
79

Бих искал да сигнализирам за няколко бездомни кучета, които обикновенно обикалят около магазин Лидл. Те преследват минаващите по улицата пешеходци и превозни средства и са предпоставка за инциденти. Аз се придвижвам в града основно с велосипед, но ме е страх да минавам от това място. Бездомни кучета има и на други места. Надявам се тези, от които зависи, да разрешат проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Клатещи се плочки на централния площад

Начало
10.03.2020
ID:
78

Настилката на главната улица на града и в частност централния площад е в окаяно състояние. Плочките са разместени и се клатят при всяко преминаване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Множество опасни дупки на завой

Начало
10.03.2020
ID:
77

Участък от 10 метра на главния път, между блок 1 и 2,който не беше асвалтиран на есен се е сдобил с повеме от 10 дупки , някои от които по 1 педя дълбоки. Човек не може да ги избегне дори и в насрещното, да не доворим че са и на завой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметосъбиране

Начало
10.03.2020
ID:
76

Препоръчвам всеки дом да има индивидуални кофи за смет, за разделно събиране на отпадъци и в определени дни да се вадят и почистващата фирма да ги събира. Другото е да се отвори безплатно сметище за строителни отпадъци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
10.03.2020
ID:
75

Ще има ли велоалеи в Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детски площадки

Начало
10.03.2020
ID:
74

Площадката е със счупени съоръжения. Настилката около пясъчника я няма, а е разхвърляна отстрани. И това не е единствената площадка в това състояние. На други площадки кошчетата за боклук са счупени, пясъчниците са пълни с животински изпражнения, люлките липсват... Като цяло страшно занемарено , децата няма къде да играят качествено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дезинфекция

Начало
10.03.2020
ID:
73

Кога ще започне дезинфекцията от почистващата фирма, днес мина камиона но не дезинфектира, дори не почисти около контейнера.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител