В процес 193 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Мизерия Резил

Начало
14.10.2021
ID:
1202

Кал мизерия мръсотия боклуци,това ли е чисто новият квартал на Асеновград,камионът за събиране на отпадъци идва до обръщалото за рейсовете на кв.Изток и за това че пътищата на новият кватртал са,като пътищата в Африка подминават и не влизат да изчистат контейнерите,много жалко за този красив град,общината има пари за ремонт на общински згради но няма пари да чакълира една улица,който минават стотици хора ежедневно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Препълнени жълти контейнери

Начало
07.10.2021
ID:
1188

За пореден път жълтите контейнери на Малкия Чинар и на ул. Рилска не са събрани.... Стоят си препълнени. И на други места са пълни, на стадиона, на 6-ти януари зад етнографския. Хората, които имат желание да събират и изхвърлят разделно, какво трябва да направят?! Да ги носят в Пловдив ли?! Това е безумно! Обърнете внимание!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пълни контейнери за боклук

Начало
04.10.2021
ID:
1177

Здравейте! От доста време срещу къщата ни на ул. Стара Планина №11 има пластмасов жълт контейнер за смет, който стой пълен и никой не го почиства! Отделно около трите контейнера на улицата винаги е пълно с празни бутилки от алкохол, които също не се почистват! Искам да разбера, защо този контейнер не се махне, ако няма как да бъде почистван и да бъде заменен с класически метален контейнер, в който спокойно близките заведения може да си изхвърлят боклуците, а не цялата улица пред парка да прилича на амбалажен склад! Следващият ми въпрос е по отношение на химическите тоалетни и тяхното почистване, по скоро ако то не може да бъде осъществявано качествено, нека те да бъдат преместени в друга част на парка, която не е толкова близко до прилежащите къщи, за да не се разнася неприятната миризм

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
04.10.2021
ID:
1173

Нерегламентирано сметище на улица Миньор до новите гробища . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено и нагло да си изхвърлят боклуците. Всички разбираме че идват избори но общината си прехвърля топката към МВР а от там не се взимат никакви мерки не сме длъжни да ги търпим вземете някакво адекватно решение

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1168

На улица Миньор около новите гробища продължава изхвърлянето на отпадъци от господата от ромската махала. Мерките които се вземат или не са адекватни или въобще не се взимат прехвърля се сигнал от една институция на друга Вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1167

На улица Миньор малко след новите гробища има нерегламентирано сметище . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено да си изхвърлят боклуците .Както виждам от сайта не един път е подаван сигнал . Общината прехвърля топката на МВР или обратното и в крайна сметка нищо

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Боклук на улица Миньор

Начало
01.10.2021
ID:
1164

Част от тротоарната част на улица Миньор, малко преди новите гробища (от ляво срещу гробищата, посока Кърджали) се е превърнала във вонящо сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Замърсяване на река Чая

Начало
30.09.2021
ID:
1161

Изсипване на джибри в реката от сграда (ракиджииница)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно изчезнал контейнер за сметосъбиране

Начало
29.09.2021
ID:
1160

На улицата пред къщата на адреса- ул. Патр. Евтимий 73, Асеновград, от години имаше контейнер за отпадъци ,тип бобър. Със сигурност той фигурира и във вашите схеми и разчети. Но от 2-3 месеца насам, той изчезна и хората които изхвърляха отпадъка в него , вече го правят в двата контейнера , по- надолу от него , находящи се на кръстовището на ул. Акация и ул. Патр. Евтимий. Това съответно доведе до резултат целодневното им препълване и постоянно разсипване на отпадък на площите около тях. Предвид и редкия график за тяхното изпразване, ние, най- близките съседи , за да не вкарва вятъра боклуци в дворовете ни , се налага постоянно ръчно да събираме разпиления боклук и да го хвърляме при възможност. Затова настоявам контейнера да се върне на своето място, цитирано по-горе на адреса си .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставена кола

Начало
28.09.2021
ID:
1159

колата е изоставена от 2 години от собственик който не живее в блока и пречи на живущите .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител