В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо осветление

Начало
08.10.2020
ID:
459

Здравейте. Защо няма осветление пред и около Читалище "Родолюбие"? Кой е виновен, за да се стигне до това положение? Смятате ли за нормално, пред една от най-културните сгради в града, посещавани от редица знаменити и тепърва прохождащи актьори, да няма никакво осветление? В сградата на Читалището, са устроени различни спортни и културни дейности, посещавани главно в късната част от деня от гражданите, тоест, когато осветлението е крайно необходимо и важно. Смятам, че е задължително да се осигури подобаващ комфорт и видимост на всички хора, посещаващи Читалище "Родолюбие" - нещо, което в момента липсва. Сигналът ми, има за цел да информира, да достигне съответните длъжностни лица и да бъде решен успешно, като се осигури нужното осветление пред и около цялото Читалище. Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в Патриарх Евтимово от две вечери

Начало
01.10.2020
ID:
451

Отново без никакво улично осветление. За втори път този месец! Защо постоянно спира осветлението?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
25.09.2020
ID:
435

Моля да бъде оправено осветлението на ул. Славянска в частта между ул. Ген. Дандевил и ул. Княгиня Евдокия. В този участък няма нито една светеща лампа, а в по-долния участък - между ул. Ген. Дандевил и ул. Гоце Делчев, който е доста къс участък, светят три лампи. МНОГО МОЛЯ, ПОГРИЖЕТЕ СЕ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ! НЕКА ТОЙ БЪДЕ РЕШЕН В НАЙ-КРАТЪК СРОК!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
21.09.2020
ID:
429

Неработеща улична лампа на ул.Цар Освободител 48

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.09.2020
ID:
417

Уличното осветление пред ул.Хан Крум 1 не свети от няколко месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
10.09.2020
ID:
412

Отстрани на вход Г върху подпорната стена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в Патриарх Евтимово от четвъртък!

Начало
06.09.2020
ID:
407

От четвъртък уличното осветление не работи! Моля, реагирайте! Живеем в тъмница от 4 дни!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
01.08.2020
ID:
338

От доста време уличната лампа на посочения адрес не свети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо Улично осветление

Начало
24.07.2020
ID:
319

Здравейте за 4-ти път подавам сигнал за неработещо улично осветление на 2 стълба един до друг, които се намират на адрес Генерал Данаил Николаев 5 и 7, това са новите кооперации до стадиона. Казвате ми, че проблема е отстранен но явно бъркате улицата. И двете лампи не светят!!! Моля вземете съответните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.07.2020
ID:
309

Неработещо улично осветление част от ул. Атанас Мишев в пресечката й с ул. Стою Шишков

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител