В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Миене на улиците

Начало
22.03.2020
ID:
110

Защо не миете улиците в града? Не само централните, а всички! Предвид извънредната ситуация, това е една от първите мерки, които да приложите. Да не коментирам, че миенето на улици е задължително и без епидемия и че фирмите за почистване си спестиха парите от зимно почистване. снимка архив ТВ САТ

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработи улично осветление

Начало
22.03.2020
ID:
109

Неработи уличното осветление между 11 и 12 бл. в кв.Баделема.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще се премахне задължителната месечна такса за детските градини?

Начало
21.03.2020
ID:
108

В много общини обявиха задължителната част от месечната такса за посещение на ДГ, която се плаща от родителите, като незаконна и бе премахната! През изминалото лято ДГ "Надежда" беше нацяло затворена за ремонт и въпреки че детето ми не е посещавало градината, все пак трябваше да се платят таксите за целия период, в който тя не е работила! Сега отново ли трябва да плащаме за услуга, която не ползваме, поради влезлото извънредно положение и наложената карантина свързана с пандемията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Невъзстановена тротоарна настилка след авария на ВиК

Начало
20.03.2020
ID:
107

След авария на ВиК ЕООД тротоарна настилка не е възстановена в нормалният вид, който трябва да бъде и тротиарът да служи на минаващите хора през него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще има велоалеи

Начало
19.03.2020
ID:
106

Кога ще има велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с отпадъци в с. Нови извор

Начало
19.03.2020
ID:
105

Контейнерите с отпадъци в с. Нови извор се почистват веднъж месечно. Това е недостатъчно особено във време на усложнена епидемична обстановка свързана с разпространение на Covid-19. Моля да се увеличи почистващият график и да се предприемат действия за дезинфекциране в районите около контейнерите! Моля да получа отговор на електроната ми поща!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Извънредно положение

Начало
18.03.2020
ID:
102

Има ли възможност общината да сложи препоръчителни или дори забранителни табели за игра на детските площадки докато тече извънредното положение. Всекидневно забелязвам деца на групички по площадките.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Почистване

Начало
17.03.2020
ID:
101

Контейнерите за отпадъци в с. Златовръх , общ. Асеновград се почистват веднъж месечно. Това е крайно недостатъчно. Ако е възможно да се увеличи почистващият график на 2 или 3 пъти месечно. Или в най-добрия случай веднъж седмично. С повишаване на температурите контейнерите се превръщат в развъдник на микроби.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Шахта

Начало
16.03.2020
ID:
100

Шахта ще пропадне всеки момент

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
16.03.2020
ID:
99

Глутница кучета ме нападнаха в 6:30 сутринта,разкъсаха ми дрехите.Надявам се да вземете мерки.Две големи бели кучета и две по-малки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител