В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Порталът за електронни услуги на Община Асеновград не работи с КЕП

Начало
30.03.2020
ID:
121

Здравейте, опитвам се да ползвам Портала за електронни административни услуги на община Асеновград. От предложените варианти за вход в системата избирам вход с Квалифициран електронен подпис (КЕП) (https://auslugi.com/public/auth/asenovgrad/login?rurl=/public/auth/asenovgrad/login) . След разпознаването на моя КЕП и въвеждане на ПИН, системата извежда съобщение за грешка- 403-Forbidden: Access is denied, приложено в прикачения файл. Моля за съдействие и отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Правилник за обществения ред в град Асеновград

Начало
30.03.2020
ID:
120

Къде мога да намеря правилника за обществения ред на гр. Асеновград. По-конкретно се интересувам при нарушаване на спокойствието на гражданите през нощта след 22.00 часа и през деня между 14.00 до 16.00ч. Имам съседи, които системно злоупотребяват, дори и сега по време на извънредното положение си правят шумни купони вкъщи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
30.03.2020
ID:
119

От миналата събота новото лед осветление не работи около блоковете 101, 100,110,

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

До кога така

Начало
29.03.2020
ID:
118

До кога новите селяни в квартала ще си изхвърлят боклука по земята. Така се прави в Столипиново.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Свлачище в последствие от стичане на вода

Начало
27.03.2020
ID:
117

Добър ден! Благодарности към Община Асеновград и ВиК, относно ремонтните дейности със смяната на тръбите! Надявам се водоподаването и авариите да спрат! Спешни проблеми: 1. На улица Напредък 1 под централния път има свлачище, което е много активно и всеки момент ще се срути към къщата.Моля, обърнете внимание! 2. На същия адрес,поради кризата, не сложиха асфалт след ремонта-целият ни долен етаж е от три дни във вода. Моля,помогмете ни! Благодаря ВИ предварително! ПП.ако трябват снимки,пр

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пукнатини на асфалтиран паркинг през есента

Начало
27.03.2020
ID:
116

След Първа пролет и три дена валежи и студ се образуваха пукнатини на отскоро асфалтиран паркинг пред блока 109. Тъй като паркинг беше асфалтиран преди 6 месеца, трябва да важи гаранция за качество на извършени работи. Моля да реагирайте по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
26.03.2020
ID:
114

Цялото осветление на кръговото на Бул.България и ул.Марица не работи от доста време

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
23.03.2020
ID:
113

Кога ще е следващата акция за улов на безстопанствени кучета и щом има сигнал срещу тях това значи ли,че ще бъдат прибрани.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

MПС, което пречи

Начало
23.03.2020
ID:
112

Това МПС, което не е в движение, от години стои на тротоара и пречи, както на движението на пешеходци, така и на автомобили. Наскоро асфалтираха този участък. Беше залепена бележка този автобус да се премахне, за да не пречи на ремонта, но така и не бе преместен. Крайният резултат от това се вижда на снимката. Нормално ли е?!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител