В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Незавършен проект

Начало
10.07.2020
ID:
287

Във връзка с предстоящото приемане с Акт 15 на обект: Благоустрояване на междублокови пространства в ж.к. Запад, Асеновград: - в част: Паркоустройство и благоустройство, зона 4/6, зад блок 108, вх.Б не са монтирани предвидените в проекта 3 бр. маси с пейки; - не е монтирана предвидената в проекта пергола; Моля, неизпълненото строителство да бъде отразено в Акт 15 и съответно изпълнено проектното решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не се търпи

Начало
10.07.2020
ID:
286

Музиките на високо пак започнаха от махалата.На всичкото отгоре придружени с непрекъснато викане,виене и грачене на микрофон.Принудени сме жителите на кв.Зъбчето да затваряме врати и прозорци за да може да съществуваме.Това нормално ли е!?Дори децата се плашат и не искат да излизат.До кога ще търпим това,трябва да се изнасяме в друг град ли!?!?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещ сфетофар

Начало
10.07.2020
ID:
285

Обърнат часовник на светофар до магазин велокелеши през нощта работи през деня не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Променена междуселищна автобусна линия!

Начало
10.07.2020
ID:
284

Автобусната линия Асеновград-Добростан се осъществяваше всеки ден. В настоящия момент пътува само в понеделник и петък. Факта, че през почивните дни няма осигурен превоз изключително затруднява грижата за малкото останали възрастни хора в района. Предложението ми е да не пътува в един от делничните дни, а да пътува в събота и да се връща в неделя, както е било винаги.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобус 5 не се движи редовно по разписание

Начало
08.07.2020
ID:
283

Здравейте, искам да подам сигнал свързан с нередовното разписание на градски автобус 5. Днес 08.07.2020 автобус в 8:50 сутринта не се движише. Това не е първия случай в който автобуса не се движи , веднъж се беше запалил което е немислимо за градски автобус да бъде в неизправност ! Другото което е - разписанието на автобуса не е направено с умисъл да има връзка с прищигастите влакове и рейсове от Пловдив . Не знам кой определя разписанията на градските автобуси .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
07.07.2020
ID:
282

Отново пиша по същия проблем-безстопанствените кучета в града. В района на магазин Лидъл,-ЖП гара- Пазара обикалят глутници от кучета.Лаят по хората и колите, плашат децата ни , които преминават оттам или лежат по тротоарите.Кога ще вземете адекватни мерки и ще ги премахнете ? Трябва да нахапят някого ли? Градът е препълнен с бездомни кучета . Изобщо нищо не правите по проблема с кучетата ! Само преливате от пусто в празно !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен парк в Долни Воден

Начало
07.07.2020
ID:
281

https://www.google.com/maps/dir/42.020292,24.8392328/42.0203028,24.8392153/@42.0204755,24.8367999,809m/data=!3m2!1e3!4b1 Преди хората идваха с децата и внуците си на разходка, а сега след като сложиха тези пейки няма други освен алкохолици и тем подобни.. Незнам кой друг е отговорен за тази грозна гледка освен общината и сметосъбиращата фирма... Ако не през седмица, то поне през месец да минат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен път кв. Горни Воден

Начало
05.07.2020
ID:
280

Пътя е разкопан, поради подмяна на главен водопровод преди 5месеца.И от тогава половината от пътното платно е непроходима.Автомобилите са принудени да се движат само в едната половина и постоянно се създава предпоставка за ПТП.Имайки предвид, че улицата е основен път за квартала трафика е доста интензивен.Търпението на живущите в квартала вече се изчерпва.Докога ще бъдем принудени да търпим всичко това, при все, че чинно си плащаме високите данъци?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безопасност на движението

Начало
05.07.2020
ID:
279

Предлагам да се постави огледало за обратно виждане с посока към Бачково на изхода/входа на шосето от Асеновата крепост към Бачковско шосе за да могат водачите на МПС, които слизат от Асеновата да имат по-добра видимост за идващите откъм Бачково автомобили. Повечето от тези автомобили се движат с несъобразена скорост, по-висока от разрешената 50 км/ч за града, вероятно не видели, че са минали табелата за вход в Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Занемарени детски площадки кв.Изток

Начало
05.07.2020
ID:
278

Здравейте,пиша от името на всички родители с деца в кв.Изток.Детските площадки са в окаяно състояние.От години не им е правен ремонт.Бихме желаели да се поставят още практични бетони кошчета, ограда която да не позволява изпозлването на пясъчника за толетна от бездомните кучета,да се подменят дървените седалки на люлките,да се сложат парапети,за които да се хващат децата на пързалката,стабилна основа на пързалката,да се премахне тревата от пясъчника и да се постави пясък,да се подновят пейките

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител