В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изоставен автомобил

Начало
08.04.2020
ID:
134

Автомобилат е изоставен върху общинска земя минимум от 8г.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пропадане на пътната настилка на ул "Странджа"

Начало
08.04.2020
ID:
132

Уважаеми господин кмете д-р Грудев, след многократно сигнализиране за проблем на пътното платно и никакви взети адекватни мерки за отстраняване им, част от улица "Странджа" пропадна. Моля ви, незабавно вземете под внимание случая и предприемете действия. Надявам се молбата ми бъде разгледана в най-кратък срок. Благодаря за отделеното време.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар за възстановяване

Начало
07.04.2020
ID:
131

Здравейте, Както се вижда от снимките, тротоара пред Военният стол е за възстановяване.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кърлежи!

Начало
05.04.2020
ID:
130

Добър вечер, искам да помоля общината да напръска парковете и тревните площи против кърлежи, защото всеки ден прибирам кучето си с кърлежи! Моля да бъде извършено напръскване на тревните площи, парковете и градинките, докато така или иначе сме в карантина. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Циментирана шахта

Начало
05.04.2020
ID:
129

След теч на вода на кръстовище ул."Илинден" и ул."Клокотница" проблема беше отстранен,но погрешка циментираха едната шахта(има по една шахта от двете страни).Сега наклона на шахтата си стои,но е циментирана и събира вода от множеството валежи.Моля шахтата да бъде отново открита.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Свлачище на ул. Странджа

Начало
05.04.2020
ID:
127

Уважаеми господин Грудев, още на 21.02.2020г Ви бях сигнализирал на официалния e-mail адрес на общ. Асеновград, че на ул. Странджа има свлачище, но резултат нямаше никакъв и резултатите не закъсняха. Днес 05.04.2020г се свлече цялата улицата и вече има реална опасност за сградите и хората в тях. Благодаря ви за вниманието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
05.04.2020
ID:
126

Сигнализирам за неработеща улична лампа на ъгъла между улица Липа и ул. Гонда вода. Вече 4-и вечери не свети.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Осветление

Начало
03.04.2020
ID:
125

Осветлението на уличната лампа не работи от дълъг период.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
02.04.2020
ID:
124

Новото осветление около бл.100,101 и 110 не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Кметовете платиха ли си данъците?

Начало
02.04.2020
ID:
123

Всички призовавате гражданите да си плащаме данъци и такси.А да питам аз кмета на Асеновград,кметовете,кметските наместници в общината,общинските съветници,депутатите които са от Асеновград?Те платиха ли си данъците?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител