В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Окосяване на тревни площи

Начало
11.05.2020
ID:
181

Тревните площи пред басейна не са окосени, а също липсва и табела за третиране срещу кърлежи, такова надали е извършвано тази година. А през площадката преминават много деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Зов за помощ

Начало
11.05.2020
ID:
180

Моля, от името на моето семейство и на всички съседи за помощ! Почти сме на път да ни"изядът кърлежите" Третирахме със собствени средства градинките около блока но просто без никакъв резултат. Кърлежите се качват даже и до прозорците. Молим ви, нека някой мине да напръска НАВСЯКЪДЕ около блока и около пощата (в близост до блока) защото навсякъде се разхождат деца и домашните ни любимци! Адреса е: ул Цар Иван Асен № 104, 106, 108. Благодарим за съдействието!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

опасна сграда в центъра на с, Златовръх

Начало
11.05.2020
ID:
179

В центъра на село Златовръх се намира стара страда собственост на ПК НАРКООП.Сградата се руши,комините падат.Намира се в близост до пощата,автобусната спирка и парка.В сградата влизат деца и е много опасно да не ги затрупа вътре.При запитване към кметството в селото ми отговориха ,че общината е информирана с докладна записка,но до момента няма развитие.Моля за отговор преди да стане инцидент и тогава да издирваме кой е виновен.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Укаяното състояние на Главната улуца в кв.Горни Воден

Начало
11.05.2020
ID:
178

Главната улица в квартала е в укаяно състояние. Осеяна е с дупки, пропаднали шахти и големи неравности! Цялостен ремонт не е правен от може би 50 години. Хората разбиват всекидневно колите си и лошата пътна инфраструктура, в съчетание с тесния път, създава предпоставки за ПТП! Моля да бъдат взети адекватни и бързи мерки за нейното цялостно реновиране. Заложен ли е цялостен ремонт на въпросната улица "Свети Кирик" в програмата за 2020 година на община Асеновград?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

кръстовището на ул.Княгиня Евдокия с ул Оряховска

Начало
08.05.2020
ID:
177

Бихте ли изпратили екип които да почисти пясъка на кръстовището на ул,Княгиня Евдокия с ул Оряховска след ВИК авария. Страшна мръсотия и много прах. Децата ми го дишат този прах. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ сигнал на светотофар

Начало
07.05.2020
ID:
176

Жълтият сигнал на светофарната уредба на булевард "България", в посока от Пловдив, до ЖК "Запад" не работи. Това е сериозна предпоставка за инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи осветление

Начало
03.05.2020
ID:
175

След дъжда новото осветление пак не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни изсъхнали тополи

Начало
03.05.2020
ID:
174

Две големи напълно изсъхнали тополи създават предпоставка за инциденти, падайки върху преминаващи хора и автомобили по улиците и тротоарите, както и от нанасяне на материални щети на съседните сгради, улична настилка, преминаващите електрически кабели и табла в близост. Дърветата са изключително високи (над 15м) и изцяло сухи и спешно е необходимо да бъдат взети мерки по отстраняването им!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Искане за изграждане на средства за ограничаване на скоростта

Начало
02.05.2020
ID:
173

На 15.05.2019 беше нарисувана/обособена пешеходна пътека в село Долнослав. За съжаление към момента никой нито спазва ограничението за скорост в населено място, нито е поставен знак за наличието на пешеходна пътека. В селото има не само възрастни хора, но и майки с малки деца, за които пресичането на този път е изключително трудно. Освен това непосредствено до пътя е разположена детска площадка, която не е оградена и обезопасена. Молбата ми е следната: 1. Да бъдат поставени пътни знаци за

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска площадка в с. Долнослав

Начало
02.05.2020
ID:
172

В района на центъра на селото съществува обособено място приличащо детска площадка, което е в изключително лошо техническо състояние и е непригодно за деца до 3 години. Също така е в непосредствена близост/граничи/ до републикански път II-58 Кърджали-Асеновград през с. Долнослав. Желаем децата ни да играят възможно най-безопасно от движещи се автомобили. Настоявам мястото да се обособи като основна зона за отдих и спорт. Имам подадена подробна жалба миналата година, но като винаги без отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител