В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомни кучета

Начало
25.09.2020
ID:
436

На Бузлуджа 61 има агресивно куче,което ежедневно се спуска на деца и възрастни хора. Моля да бъдат взети мерки възможно по-скоро,преди да е станал инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
25.09.2020
ID:
435

Моля да бъде оправено осветлението на ул. Славянска в частта между ул. Ген. Дандевил и ул. Княгиня Евдокия. В този участък няма нито една светеща лампа, а в по-долния участък - между ул. Ген. Дандевил и ул. Гоце Делчев, който е доста къс участък, светят три лампи. МНОГО МОЛЯ, ПОГРИЖЕТЕ СЕ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ! НЕКА ТОЙ БЪДЕ РЕШЕН В НАЙ-КРАТЪК СРОК!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Систематични повреждания на основния водопрпвод на с. Косово

Начало
24.09.2020
ID:
434

В обора за крави, намиращ се в горния край на селото, след резервоара за вода се извършват строителни работи. Вчера бяха скъсани тръби, захранващи селото. ВиК Асеновград реагираха много бързо и селото беше без вода само няколко часа. Хиляди благодарности за добрата работа! Днес отново, на същото място, са скъсани тръби и вече 4 часа селото е без вода. ВиК отново са изпратили служители, но не се знае колко време ще сме без вода. Така не може да се продължава. Много моля да се провери дали има необходимите разрешения за стоителните работи, както и по какъв начин се изпълняват и съгласуват с ВиК специалистите. Недопустимо е в тази суха и безводна година кубици вода да се изхвърлят по непредпазливост и некомпетентност.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска площадка кв.Запад

Начало
24.09.2020
ID:
433

Счупена плоча по средата на площадка. Моля да се предприемат действия по обезопасяване. Камера е вдигната нагоре от месеци наред.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркоместа бул. България

Начало
23.09.2020
ID:
432

Интересува ме защо Община Асеновград издава разрешение за строеж на жилищна сграда без необходимите паркоместа за живущите? Също така кога ще излезе решение за паркирането на бул. България за живущите там? Как ще бъде издадено паркомясто като самия път е републикански?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Огледалото за обратно виждане на шосето за Бачково

Начало
23.09.2020
ID:
431

Поставеното огледало за обратно виждане в посока Бачково не върши никаква работа, даже е опасно, защото шофьорите, които се спускат от Асеновата крепост не могат да видят дали откъм Бачково идват автомобили. Причината е, че видимоста на огледалото се закрива от трите табели-стрелки "Яврово 11", "Добралък 26" и "Асенова крепост 2 км". Огледалото е поставено на височината на табелите и те го закриват. Прилагам снимка. А също и да се вземат сериозни мерки чрез поставяне на ограничители и модератори на скоростта тип "легнал полицай" за ограничаване на скоростта на идващите от Бачково автомобили. Карат доста над позволените 50 км/ч, което поставя в опасност пешеходците на пешеходната пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

излишен знак

Начало
23.09.2020
ID:
430

след полагане на ел. кабел знака за околовръстен път остана излишен .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
21.09.2020
ID:
429

Неработеща улична лампа на ул.Цар Освободител 48

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал

Начало
20.09.2020
ID:
428

С копие до: Община Асеновград РУ Асеновград –МВР РЗИ - Пловдив Дирекция "Инспекция по труда”- Пловдив" ТД на НАП - Пловдив СИГНАЛ от жители на ул.”Гоце Делчев” и ул. „Свобода”-гр. Асеновград Пишем ви, за да сигнализираме за шума, който се вдига от хранителния магазин на ул.” Свобода” №2 на п

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

отказ на обслужване

Начало
18.09.2020
ID:
427

Днес бях в отдел Адм обслужване да помоля за заверка УН или издаване на ново.Беше ми отказано и да съм отидела в населеното място където се водила майка ми-с Конуш.Една и съща община,връзка с ел. регистри ,Но началничката дори ми каза че не можели тук да ми издадат такова,нямали връзка с регистъра в село Конуш.... Попитах съгласно кой закон и член е това,да съм прочетяла в интернет.Сега отворих сайта на общината и няма такова изискване -може да се издаде от общината,а не населеното място където се е водила по адрес!Моля за ,разяснение на служителите и запознаване със закона ,за да не разкарвате напразно гражданите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител