В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
16.08.2022
ID:
1817

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал за липса на осветление в Бачково

Начало
16.08.2022
ID:
1816

За втори път сигнализирам, че в Бачково, на ул. Акация 20 няма работещо улично осветление. Там живеят възрастни баби над 90 год и се надявам да вземете своевременно мерки. На първия ми сигнал никой не реагира, което е недопустимо и безотговорно от ваша страна! Лека и спорна работа!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление в Центъра на града

Начало
12.08.2022
ID:
1810

Цяло лято уличното осветление на детската площадка между Историческия музей и Туристическия информационен център, в сърцето на града, не работи. Лампи има, светлина - не. Защо? Вече започва да се стъмнява все по-рано, а децата играят до късно, бихте ли пуснали вече осветлението? Център е, а е пълна тъмница.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнал

Начало
11.08.2022
ID:
1809

Здравейте, Желая да сигнализирам, че в с. Бачково уличната лампа на ул. Акация №20 не работи от доста време. Там живеят няколко много възрастни баби и е наложително осветлението им да бъде възстановено. Надявам се, че ще проявите разбиране и ще вземете необходимите мерки. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно работещо осветление

Начало
03.08.2022
ID:
1789

Осветлението работи през деня.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.08.2022
ID:
1786

Неработещо улично осветление на ул. Пере Тошев.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработен улична лампа

Начало
31.07.2022
ID:
1782

Неработен улична лампа в началото на ул. Княз Ал.Батенберг (паважа) ,в началото на стълбите към Баделема Не работи от 1-2 месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
30.07.2022
ID:
1779

Здравейте, Уличната лампа на ул. Рилска 23 не работи. Моля за отстраняване на повредата.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Осветление

Начало
21.07.2022
ID:
1758

Вече 2 месец осветлението в началото на улицата на стълбичката към палеонтологичния музей или т.н. към Младежкия не работи. Моля обърнете внимание. Също бих желала да разбера няма ли някаква група която да проверява за неработещо осветление или разчитате само на сигнали от граждани?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
21.07.2022
ID:
1757

Вече 2 месец осветлението в началото на улицата на стълбичката към палеонтологичния музей или т.н. към Младежкия не работи. Моля обърнете внимание. Също бих желала да разбера няма ли някаква група която да проверява за неработещо осветление или разчитате само на сигнали от граждани?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител