В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Разкопан главен път!

Начало
20.06.2020
ID:
250

Здравейте! Главният път на кв.Горни воден (ул. ''Свети Кирик'') е в много лошо състояние. Разкопаха го в началото на годината и така си остана. Всеки ден преминаването става все по трудно, а това е предпоставка за ПТП. Освен това пътят е и с много дупки и неравности, всеки ден си чупим колите. Моля да се обърне внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропадане на асфалта

Начало
20.06.2020
ID:
249

Асфалта пропада и се е образувала дупка, която може да доведе до повреда на автомобила

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без вода цял ден

Начало
19.06.2020
ID:
248

При ситуация в която ни съветват да си мием редовно ръцете и да поддържаме чистота и хигиена, как обяснявате липсата на вода за повече от 10 часа? Почти всяка седмица, едно и също!!! Средновековие....

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
18.06.2020
ID:
247

Дъските на пързалката са изгнили, някои са пропаднали. Кошчето е счупено и децата могат да се нареждат. Парка се намира зад пожарната.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пропаднала шахта

Начало
18.06.2020
ID:
246

Пропаднала шахта на ул.Цар Иван Асен II малко след новата джамия посока кръстовището на старите гробища.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Площадката зад пожарната

Начало
18.06.2020
ID:
244

Площадката е със счупени съоръжения, кошчето за боклук е счупено и може да пореже някое дете. Пързалката е с пропаднала част и е опасна за децата. Пясъка е пълен с животински изпражнения. Пързалката е с изгнили стълби и греди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пансион за отглеждане на коне

Начало
16.06.2020
ID:
242

Отново се обръщам към общината ,че се отглеждат коне на открито в двора на имот на ул Черни връх 11 . Смрад, мръсотия обратната им вода тече по улицата. Със затоплянето на времето миризмата става нетърпима,а по цяла нощ конете тропат цвилят..Никой не взема под внимание ужасът ,в който живеем всички наоколо ,въпреки че е подаван сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
16.06.2020
ID:
241

Втората детска площадка в градски парк, до Лятното кино е със счупени съоръжения и непочистена, които са опасни за децата!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Главен път

Начало
16.06.2020
ID:
240

Здравейте!Искам да попитам дали главният път на кв.Горно воден ще бъде ремонтиран скоро.Става въпрос за ул."Свети Кирик".В началото на годината разкопаха сменяха тръби и така си остана.Всеки ден става все по-трудно прибирането на автомобилите до тротоара или двора.Разминаването на колите също е проблем ,за да се направи място на идваща отдолу кола отиваш в храстите.Изпочупихме и изподрахме си колите заради несвършена от някого работа.Моля,за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.06.2020
ID:
239

Неработещо улично осветление. ул. Генерал Данаил Николаев 7 Тази улица се намира в новия квартал дето беше черният стадион на широкото платно. Много хора бъркат адреса с улица. Генерал Дандевил Този магазин за строителни работи е до нас. Явно има няколко адреса тази улица. Кивстрой ООД улица Княгиня Евдокия 4230 Център, Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител