В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Голямо и агресивно куче

Начало
17.12.2020
ID:
551

Здравейте! От няколко дена в района на градинката на улиците "Гоце Делчев" и "Свобода" обикаля голямо и АГРЕСИВНО мъжко куче, което ни скача и хапе якетата (поне за сега). Няма страх от нищо и е трудно да се пазим от него. Често спи пред входа на кооперацията ни - ул. "Гоце Делчев" 21. Надявам се да предприемете нужните мерки в най-скоро време!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
16.12.2020
ID:
550

На посочения адрес има невъзстановено осветление след ПТП. След трикратно подаване на сигнал по телефона осветлението не е възстановено. Това създава предпоставки за нови катастрофи с пешеходци и автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонтни дейности на ул. "Клокотница"

Начало
15.12.2020
ID:
549

Здравейте, от 08.12.2020г. на ул. "Клокотница" се извършват ремонти дейности- смяна на водопровод. На 11.12.2020 фирмата/ изпълнител залепи по всички стълбове на улицата информация, да не се паркират коли от 14.12.2020 до преключване на ремонтните дейности. Напълно разбираемо е, защото това пречи на работата по ремонта. Защо няма санкции или принудително отстраняване на автомобилите на тези, които все още продължават да паркират на улицата? Собствениците могат да бъдат открити много лесно по регистрационен номер на МПС. Прилагам снимка, като има и други спрени МПС-та. Много малка част от тях са на служители на фирмата- изпълнител. Предварително благодаря за отделеното време и своевременна реакция.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна сграда

Начало
15.12.2020
ID:
548

Здравейте, На сградата на бул. България над казиното има опасна козирка, която се руши и падат големи парчета на тротоара. Всеки ден от там минават много пешеходци, деца, майки с колички. Едно паднало парче би могло да убие човек. Нека се премахне козирката преди да е станала беля. Днес минавайки по тротоара също имаше паднали парчета, прилагам снимки.Смятам, че е много опасно. Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кога започва ремонта на велоалея в града

Начало
15.12.2020
ID:
547

Кога започва ремонта на велоалеята в града и колко ще е дълга от къде и до къде ще стига да има табели и хубава меркировка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мръсотия до шия

Начало
13.12.2020
ID:
544

Погледнете какво се случва в красивото с.Лясково,до кога ще е така? Моля Ви направете нещо.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
12.12.2020
ID:
543

От няколко дена няма улично осветление .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кв. БАДЕЛЕМА 2

Начало
11.12.2020
ID:
542

На 07.09.2020г е подаден Сигнал №409. Във връзка с изграждане на проект за канализация на новия квартал Баделема 2. На 26.10.2020г сте отговорили че договора е сключен и монтажните дейности започват в началото на месец ноември 2020г. Въпроса ми е защо не е стартирал проекта ?

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сигнал за не работещо улично осветление

Начало
11.12.2020
ID:
541

От известно време, уличното осветление на улица Генерал Дандевил 8 и на улица Свобода не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непочистени улици

Начало
11.12.2020
ID:
540

Улица "Иван Вазов" не е почиствана от месеци.Цялата улица е покрита с дебел килим от листа , а покрай контейнерите има и други боклуци от разбити хладилници или бойлери. И ако обичате не ми отговаряйте като предния път , че улицата регулярно се почиствала , защото това не е така !!! Живеем там и виждаме, че никой не я мете и почиства !!! Вземете мерки !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител