В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Съдове за битови отпадъци

Начало
30.07.2020
ID:
332

Кофите за боклук са със счупени колела, но до момента не са подменени с нови. Всяка сутрин работниците от сметопочистващата фирма ги влачат по асфалта, като предизвикват ужасен шум.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ненормален всеки ден хвърля килограни с жито през терасата си

Начало
30.07.2020
ID:
331

Моля за разглеждане от компетентни органи на този особенен случай. От години дейстително изглеждащ и наистина ненормален мъж всеки ден от терасата на четвъртия си етаж хвърля килограми жито за да храни градските гълъби. Като кауза е добре, но това негово еднолично действие създава трайни и опасни неудобства за живужите около него. Сами се досещате, че целия блок, тераси и пътна тротоарна настилка е със фекалии. Това създава предпоставки за зарази и натрупване на мръсотия, която е налице.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изключително мръсен град

Начало
27.07.2020
ID:
330

Здравейте !Има ли възможност община Асеновград да назначи хора, които да глобяват за всеки изхвърлен боклук извън определеното и обособено място за това ?Може ли община Асеновград да активира всички училища , спортни клубове- децата и жители към чести мероприятия за почистване на града ? За съжаление, нашия град Асеновград е един от най-занемарените и с грозни паркове и градинки , целият град и реката е засипан с боклуци!Боклуци ,които са изхвърлени от живущите на този град .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
24.07.2020
ID:
316

Г-н Кмете, Моля, за вашето съдействие да се направи проверка от отдел Екология в двора на къщата на Ангел Байрактаров ,живущ на ул. "Атанас Свещаров " 23 в пряко съседство с нашия имот. Дворът на същия е заприличал на истинска джунгла, за което сме подавали сигнали до общината още миналата година. Дърветата, които е сял, подкопават къщата ни и оградата, освен това има и предпоставки за пожар. Не е спазено отстоянието от 3м. Молим, да предприемете необходимите действия и мерки. Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Захвърлен автомобил

Начало
14.07.2020
ID:
304

Захвърлен Опел Астра комби. Видимо в не движение. Моля да се вземят мерки преди да е обрасъл с растителност и да се превърне в могила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зарази по детските пясъчници

Начало
14.07.2020
ID:
303

Всеки детски пясъчник изобилства от мръсотия и други биологични материали, опазни за децата. Ангажимент е на Общината периодично да дезинфекцира площите с цел да не се пренасят зарази. Моля служителите да си свършат работата, защото нехайството коств здравето на най-милото ни-децата. Пуснала съм и сигнал до РЗИ за проверка на пясъчници те в града. Очаквам бърза реакция от всички служби.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен парк в Долни Воден

Начало
07.07.2020
ID:
281

https://www.google.com/maps/dir/42.020292,24.8392328/42.0203028,24.8392153/@42.0204755,24.8367999,809m/data=!3m2!1e3!4b1 Преди хората идваха с децата и внуците си на разходка, а сега след като сложиха тези пейки няма други освен алкохолици и тем подобни.. Незнам кой друг е отговорен за тази грозна гледка освен общината и сметосъбиращата фирма... Ако не през седмица, то поне през месец да минат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кофи за смет

Начало
27.06.2020
ID:
263

Здравейте!Април месец пуснах сигнал относно кофите за смет, че са в окаяно състояние, нямат капаци, колела смачкани и нзключително ЗАХАБЕНИ. Отговорихте ми, че е започнало поетапна смяна на кофите. Тъ да попитам, на КАКЪВ ЕТАП СТЕ? Не виждам нищо сменено из града. Докажете,че сте по-отговорни от предишната община! Идеята на всяка партия с първи мандат е да има втори!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шахта отходни води

Начало
25.06.2020
ID:
259

В жилищен квартал Изток пред блок 6 вх. А от шахта извират отходни води, носи се непоносима смрад

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Развъдник на кърлежи

Начало
15.06.2020
ID:
238

За пореден път пиша .... изчаках до следващото косене да видя как ще си свършат работата , но уви без никаква разлика от предното косене .... денят е 13.06 събота , часа - 10:30 .... Това ако е добре свършена работа , незнам ???? Моля обърнете внимание в района има детска градина и много играещи деца !!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител