В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо Улично осветление

Начало
24.07.2020
ID:
319

Здравейте за 4-ти път подавам сигнал за неработещо улично осветление на 2 стълба един до друг, които се намират на адрес Генерал Данаил Николаев 5 и 7, това са новите кооперации до стадиона. Казвате ми, че проблема е отстранен но явно бъркате улицата. И двете лампи не светят!!! Моля вземете съответните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.07.2020
ID:
309

Неработещо улично осветление част от ул. Атанас Мишев в пресечката й с ул. Стою Шишков

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без улично осветление вече 3 вечери

Начало
16.07.2020
ID:
308

Вече 3 вечери е пълна тъмница на нашата улица и наоколо. Ул. Кавал

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Молба за поставяне на улично осветление

Начало
15.07.2020
ID:
305

Здравейте, моля да се постави улична лампа на ул. Захари Стоянов, в района с крастовището с ул. Капитан Райчо, в посока центъра. Има наличен стълб, който може да се използва за целта. Причината да не е достатъчно светло е високата растителност, която засенчва наличните лампи и много голямото разстояние между лампите. Ще съм изключително благодарен, ако молбата ми бъде удовлетворена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
13.07.2020
ID:
299

Уличното осветление не работи от поне 6 месеца, подадох сигнал до общината на 18. 05.2020г. Все още не са взети мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
22.06.2020
ID:
252

Неработещо улично осветление ул. Освобождение N: 1 - 2

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.06.2020
ID:
239

Неработещо улично осветление. ул. Генерал Данаил Николаев 7 Тази улица се намира в новия квартал дето беше черният стадион на широкото платно. Много хора бъркат адреса с улица. Генерал Дандевил Този магазин за строителни работи е до нас. Явно има няколко адреса тази улица. Кивстрой ООД улица Княгиня Евдокия 4230 Център, Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
14.06.2020
ID:
237

Преди два месеца подадох сигнал за същия проблем- неработещо осветление между 11 и 12 бл в кв. Баделема. След около 3 седмици чакане беше оправено , но за съжаление се оказа ,че работи по-малко дни от колкото чакахме да го оправят и съответно от седмици пак е неизправно . Сигналите за този уличен стълб за чести - явно има причина и проблем .нека се оправи веднъж като хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с уличното осветление.

Начало
11.06.2020
ID:
236

Здравейте! От 10 дни уличното осветление на кръстовището на ул. Княгиня Евдокия и ул.Славянска

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.05.2020
ID:
218

За пореден път подавам сигнал за едно и също нещо, а то е неработещо улично осветление на 2 електрически стълба, които се намират един до друг на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Намира се пред новите кооперации на Малинов. Връщате ми, че проблема е отстранен, но явно бъркате улицата!! И двете лампи не светят!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител