В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Общински парк

Начало
11.06.2021
ID:
891

Паркът е в плачевно състояние

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ПИСМО в отговор на сигнал с Вх.№ 667/23.02.2021г

Начало
10.06.2021
ID:
888

Уважаеми г-н Кмете, уважаеми г-н Главен архитект, отправям този сигнал във връзка с Ваш отговор на Сигнал №667 от 02.06.2021г. Сигнала е пуснат от нашия Домоуправител и касае изпълнението на тротоарно пространство по ул."Хан Аспарух" от страна на Строителна фирма "Златанов". Моите уважения, но в крайния отговор спрямо нашия сигнал посочвате, че след корекцията от страна на Строителя, тротоарната настилка отговаря на нормативната уредба, което не кореспондира напълно с истината. Този тротоар и тротоарна настилка, изпълнени по този начин, представляващи пешеходно пространство в градска среда, въобще не отговарят на изискванията на чл.8 от НАРЕДБА № РД-02-20-2 от 26 януари 2021 г., указваща максимално допустимите наклони за изпълнение на тротоарните ивици (пространства).

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски парк

Начало
10.06.2021
ID:
887

Липсващ тротоар и паднала подпорни стена към парка! Огромни паднали камъни ! Запушена чешма и разкъртени павета около нея ! Липса на растителност!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

градски транспорт - линия 1

Начало
09.06.2021
ID:
886

Прочетох отговора на подаден сигнал на 8 март т.г. за нередовност на автобуса по линия 1. Увериха ни, че собственикът бил предупреден. Явно г-н Пиронков нехае от предупреждения, защото продължава да отклонява единственият автобус по линията и често напразно чакаме по спирките. Явно предупреждението е неефективно и следва да се предприемат по-сериозни мерки от Община Асеновград. Това е втори сигнал, който подавам в последните 10-15 дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Висока трева на детска площадка в кв Изток

Начало
03.06.2021
ID:
866

Неокосени тревни площи в детска площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кърлежи

Начало
03.06.2021
ID:
865

Всички казват и всички виждаме табели, че навсякъде е пръскано срещу кърлежи. Добре.... Но защо всяка вечер след поредната разходка с кучето /и не само аз, и не само моето/... се прибираме с кърлежи, при условие, че ходим само по улиците или тротоарите в махалата около стадиона. ВСЯКА ВЕЧЕР! Дори мен ме налази докато се разхождахме!!! ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е, СЛЕД КАТО Е "ПРЪСКАНО НАВСЯКЪДЕ"??? Трябва незабавно да се вземат и други мерки! Нямам представа какви, но е страшно! Вместо да се наслаждаваме на разходки с домашните любимци се превърнахме в изнервени стопани и падари, които всяка вечер се притесняват тази напаст да не се пренесе в дома ни!!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Няма сигнал ефирната телевизия

Начало
31.05.2021
ID:
849

Здравейте! От няколко дни в Асеновград няма сигнал ефирната телевизия. До колкото знам сигнала се излъчва от ретранслатор на покрива на хотел Асеновец. Не зная кой е собственик и кой е отговорен за работата на това съоръжение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изровена улица след поройния дъжд.

Начало
29.05.2021
ID:
847

След поройния дъжд улицата е изровена и насипания чакъл е вече на кръговото до пощата.Това ли беше ремонта?Нека се извърши оглед и да се сложи поне тънък слой асфалт.Моля кмета да обърне внимание и да се вземат мерки.Многократно сме правили подписки и се оказва ,че улицата е била асфалтирана няколко пъти.А това не е така,никога е нямало дори и запечатка от асфалт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разчистване на разстителност

Начало
27.05.2021
ID:
844

Излизането на главния път на въпросното кръстовище става доста трудно и опасно понеже няма никаква видимост заради голямата разстителност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЛИПСА НА НАЗЕМНА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Начало
27.05.2021
ID:
842

ОТ ДВА ДНИ ЛИПСВА НАЗЕМНАТА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ В НАШИЯ КВАРТАЛ А МОЖЕ БИ И В ЦЕЛИЯ ГРАД ОСВЕН КЪМ ВАС НЯМА КЪМ КОГО ДРУГ ДА СИГНАЛИЗИРАМЕ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител