В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсващи светлоотразители на новопоставена мантинела

Начало
23.11.2020
ID:
514

Не са поставени задължителните светлоотразителни елементи на новоремонтирания участък под Асеновата крепост. Моля да се поставят?Позволявам си да пиша, тъй като през годините тези така важни елементи не се поставят на всички новопоставени мантинели при всеки такъв ремонт. Има налични само на старите мантинели, поставени преди повече от 30 години. Надявам се да отстраните проблема и обекта наистина бъде приет, съгласно проектната документация и изискванията за безопасност.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
23.11.2020
ID:
513

Колко време се проверява сигнала ми?! Два месеца стоят разрушени тротоарите,достъпът до гаража ми не е възможен,както съм описал,да отивам ли към съд или ще проверите и наложите глоби и компенсации ?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паркиране

Начало
22.11.2020
ID:
512

Не мога и не искам да разбера защо се неглежира този очевиден проблем, с който се сблъскват ежедневно стотици граждани и гости на града ни по една от най-натоварените пътни артерии в града. А именно неправилното паркиране на бул. България в посока Пловдив по цялото и протежение. В това число и в зелените площи около новостроящата се жилищна сграда срещу Стоматологията. Хората искат действия,а не обещание и гръмки фрази от разни ресорни чиновници. Поне като не се взимат крайни мерки ,да се взимат ежедневни,да се пълни така и иначе празната хазна на общината. Може би ще има ефект. Поздрави и със здраве.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Относно Сигнал №376

Начало
20.11.2020
ID:
511

Един месец г/д след обявяване на сигнала за приключен събраните боклуци все още не са извозени от сметопочистващата фирма. И продължават да се трупат нови отпадъци от недобросъвестни граждани като преобладават тези от махалата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не почистени контейнери

Начало
19.11.2020
ID:
510

От седмица има разпиля боклук около контейнерите, който не се събира и се носи из целия квартал. Моля да се вземат мерки за почистването и слагането на поне още 2.тъй като точно тези обслужват повече от 5 кооперации и 2 улици с къщи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
18.11.2020
ID:
509

На ул.,, Александър Стамболийски " в участъка от ОУ, Петко Каравелов" до кръговото на ТМаркет постоянно се разхожда глутница от кучета, които лаят по хората и се надпреварват с колите. На главната улица освен това от месеци няма улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.11.2020
ID:
508

Пред блока на адрес ул.,, Александър Стамболийски "29 не светят поне две улични лампи повече от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пътна маркировка

Начало
18.11.2020
ID:
507

На пътя Асеновград-Тополово-Леново няма пътна маркировка,зимата пада мъгла и шофьорите как да се орентират. Трябва да се направи важно е за всички пътуващи

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

До кога така кмете на Св.георги 7а

Начало
18.11.2020
ID:
506

Кмете до кога така. Как не може да накарате някои хора в този град да си изхвърлят боклуците на регламентираните места. Празен контейнер е има. Явно ви плащат за да си затваряте очите.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
17.11.2020
ID:
505

Здравейте. Ясно е, че пари за ново уличното осветление на ул. Борова в село Долнослав, общината явно няма да отпусне. Ще помоля поне да подмените неработещото такова на улицата(стълба с неработещото осветление се намира между номер 9 и 11). Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена, понеже цялата улица тъне в мрак.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител