В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Голямо агресивно куче скачащо по майки с колички и деца на колела

Начало
30.03.2021
ID:
734

Голямо бяло агресивно куче се засели на ул" Хан Аспарух" от месец на сам. С всеки изминал ден, то започва да става все по агресивно към хората преминаващи по улицата, като скача по майки с колички, деца с велосипеди и тротинетки, мотористи и дори автомобили! Не мисля, че в един град, близо до центъра е нормално подобно поведени на улично куче. Улицата е доста оживена в непосредствена близост до училище " Петко Каравелов" ( буквално на гърба му) и до МБАЛ "Асеновград". Въпрос на време е да стане някоя трагедия! Моля за бързи и адекватни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
29.03.2021
ID:
733

Двете лампи на уличното осветление,намиращи се пред адрес “Гоце Делчев”91 и тази стещу нея,не светят повече от две седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липсващи капаци на ел.табло

Начало
29.03.2021
ID:
732

На 28.03 подадох сигнал за липсващ капак на ел.табло,а днес 29.03 липсва и другия

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващ капак на ел.табло

Начало
28.03.2021
ID:
730

Лепсващ капак на ел.табло

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасен тротоар

Начало
27.03.2021
ID:
729

Плочките на тротоара пред денонощната аптека са излезнали на няколко места. На места даже ги няма. Трудно се преминава през тези участъци!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

Паднала земна маса и камъни върху път

Начало
27.03.2021
ID:
728

Искам да подам сигнал, за свлечена земна маса и камъни по средата на пътното платно (става въпрос за обръщалото, което е преди пътят за манастира Св.Св. Кирил и Юлита, на края на улица Македония). Въпросната земна маса и камъни пречат за преминаването на автомобили, самото обръщало не може да се използва по предназначение. Също така, от цялата пръст струпана там, се вдига огромно количество прах, което вреди на живущите наоколо и на хората използващи трасето за разходки и спорт! Моля общината да вземе мерки и да изпрати хора и техника за почистване на въпросния участък!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище в градска среда на ул Иван Вазов

Начало
27.03.2021
ID:
727

Сметище с огромни размери в градска среда

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на отговори по входирани документи

Начало
27.03.2021
ID:
726

Входирали сме документи на които не сме получили отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
25.03.2021
ID:
725

Здравейте. Интересува ме ще бъдат ли предприети мерки за обезопасяване на детската площадка в село Долнослав. Няколко пъти съм изпращала сигнали и молби, но до момента абсолютно по никакъв начин не сте отреагирали. Парка, който е в непосредствена близост до главен път Асеновград-Кърджали не е обезопасен. Отделно от това съоръженията за децата са в изключително лошо и опасно за децата състояние. Надявам се все някога да обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паркинг ул. Драгоман 9

Начало
24.03.2021
ID:
724

Чия собственост е паркинга пред магазин ЗИТ и има ли право собственика на магазина да събира такса за ползване на паркинга?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител