В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Относно убийствата в Асвновградския приют

Начало
19.01.2021
ID:
603

Искаме разследване и прилагане на закона върху хората убили по брутален начин кучетата в прюта в Асеновград!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна, рушаща се козирка на улица Цар Иван Асен ll

Начало
18.01.2021
ID:
601

Хора, внимавайте когато минавате по улица Цар Иван Асен ll , козирките над входните врати на старите блокове се рушат и една замалко да ми отнесе главата днес. Падна точно пред мен, секунда по-късно и щеше да ме нокаутира. Звъннах на звънците за да предупредя живеещите в блока, но се показа единствено много възрастна жена, която не знам дали изобщо ме разбра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрация Безстопанстено куче

Начало
17.01.2021
ID:
600

Здравейте, Имам въпрос, относно състоялия се от Вас, улов на 14.01.2020. Колко време е процесът на възстановяване на кучетата, преди да се върнат там, от където са били взети? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

кв. Запад, бл.102, бл.103, бл. 104, бл.105, бл. 106

Начало
17.01.2021
ID:
597

Здравейте, новите лампи направини около блоковте, полвината изгоряха, за 1 месец работа! Моля, да се сменат! Благодарим

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
15.01.2021
ID:
596

Здравейте искам да подам сигнал че уличното осветление на Сини Връх не работи .Една от ламите примигва и гасне постоянно.Стълб на които е закачено осветление от доста време дава на късо излизат искри моля да се вземат мерки преди да стане проблем .Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
15.01.2021
ID:
595

Здравейте, уличното осветление (от новопоставените лампи) не работи. Намиращо се в задната страна на вх В. на ул. Хаджи Дим Стоилов 4 (до гаражите) Благодаря, успешна година.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
15.01.2021
ID:
594

Здравейте бих желала да ми бъде даден варел за отпадъци .Защото не е редно да си пмашам данъците като добросъвестен гражданин.А да изхвърлям отпадъците си като отчелник.Или да ми бъде подмене стария защото е много тежък а момчетата от почистастващата фирма отказават да коментират Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ВИЛНА ЗОНА ПАРАКОЛОВО

Начало
13.01.2021
ID:
593

Собствениците на ВИЛИ от вилна зона ПАРАКОЛОВО град Асеновград. Уважаеми г-н Кмет / общински съветници / От много години насам има съществуващи вили във вилна зона на гр.Асеновград който са много на брой(над 200бр). Има постоянно живеещи и обитаващи вили във вилната зона на гр. Асеновград но, няма изградена инфраструктура като, електричество, водопровод и път. Не е нормално в 21 век в ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ във вилна зона на гр.Асеновград да е без ТОК И ВОДА. Много от вилите се намират по пътя за Мулдавският манастир „Света Петка“, който се посещава от много туристи. Всички жители на общината и собственици на вили желаят да се развиваме като Туристическа Дестинация, предвид уникалната ни природа. Знаем, че преди няколко месеца са отпуснати МИЛИОНИ за Мулдавският манастир. Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За поставените гаражи

Начало
13.01.2021
ID:
592

Здравейте,имаме предложение за поставените гаражи.Преди време комисия мина и налепи с бележки изоставените коли.Премахнаха ги! Сега същата комисия да провери тези гаражи за какво се ползват.Има хора с по 2-3 гаража пълни с покъщнина,с дърва,строителни скелета,на друг адрес,а не там където живее.Колите им пак отвън.По този начин други хора искат да си сложат гараж и не могат.Предложението е да има по един гараж на семейство и то на адрес,където живее!Няма място за паркиране,а те си ползват гаражите за складове.Да бъдат принудени да си премахнат гаражите,ако са на друг адрес или не се ползват по предназначение.Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител