В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Излязло от употреба юпс

Начало
30.10.2020
ID:
484

Здравейте, пред на блок Асенова крепост, кв. Запад. Ул.Книжна фабрика15 на паркинга има излязло от употреба мпс Опел Вектра с рег номер РВ 1971 ХН.МПС-то е излязло от употреба, не се пордържа, не му се плаща нищо,не минава прегледи, а същевременно в него има горива, масла, акомулатор, газова бутилка, и представлява непосредствена опасност за живущите в блока и случайно преминаващи.Освен това заема паекомясто пред блока. Собственика е в същия блок вход А ап 1. Това не е първия и единствен автомобил, който този собственик изоставя за повече от 3години пред този блок и на други места из Асеновград. Молим общината да се сезира и реши проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен съд за битови отпадъци

Начало
27.10.2020
ID:
476

Здравейте! Пиша този сигнал с ясното съзнание, че едва ли ще се направи нещо по него(още чакам резултат от предишния и май ще си остана с чакането). Но, да си знам, че все пак съм опитала....Та, на прикачената снимка виждате счупен варел за битовите отпадъци на дома, в който живеем три семейства. В този единствен варел си изхвърляхме отпадъците, до преди около половин месец, когато все още можеше да се ползва. С казуса е запознат и младшия експерт в Долни Воден и сигналът вероятно е предаден, където е необходимо. Та, в тази връзка имам молба за по-скорошно доставяне на нов съд, а ако е възможно да са поне два, защото на адреса живеем три семейства. Към момента събираме торбите с битовия отпадък и ги изхвърляме в контейнер, който е на съседна улица. Благодаря за вниманието. Бъдете здрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Непочистен Зелен контейнер

Начало
24.10.2020
ID:
473

Преди повече от два месеца подадох сигнал за непочистван Зелен контейнер! Тогава ми отговорихте на какъв период се събират контейнерите, но проверка никой не направи дали е събиран този точно контейнер по обявения график! Вече пет месеца (най-малко) наблюдавам този контейнер и той не е събиран! Много моля да бъде направена проверка и контейнера да бъде събран, защото в противен случай няма никакъв смисъл да го има. И също така миналият път не ми беше даден отговор на втория въпрос, който бях поставила - кога ще се постави син контейнер, а също и кафяв (за биоразградими)? Моля, проверявайте сигналите, нали затова е тази платформа, не само да отговаряте и то непълно!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непочистени улици

Начало
16.10.2020
ID:
471

Улица "Иван Вазов" в района на ЖП гара, не е почиствана от дълго време.Има много нападали листа и боклуци около контейнерите.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Срамота в квартал Св, Георги

Начало
11.10.2020
ID:
465

Срамота за изгледа на кофите за боклук. Пред кофите се вижда наранения нов асфалт. Толкова ли е сложно да се купят 20 колела и да се сменят. Безобразно бездействие на общинската администрация. Вземете мерки г-н Кмете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Силна миризма на свине в район казармата

Начало
08.10.2020
ID:
458

Моля за проверка в околностите на район казармата. Често се усеща силна и неприятна миризма на свине, идваща от неопределено място. Миризмата е толкова силна, че се налага да се затворят прозорци и изключително много пречи на живущите в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

чистота

Начало
06.10.2020
ID:
456

Моля ресорния по казура отдел да предприеме незабавни действия по отстраняване на мизерията на ул. Солунска" № 24. Прилагам снимка на ежедневието на този адрес. При раздадени толкова разрешителни, събиране на такси смет и данъци крайно време е да се реши това безобразие. Предварително благодаря за съдействието.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Болнични отпадъци изхръляни в близост до училище

Начало
05.10.2020
ID:
455

Здравейте, не за първи път виждаме подобни отпадъци от болницата хвърлени в/до контейнера, който е предназначен за жилищните сгради и са за битови отпадъци, както и в близост до училище "Петко Каравелов". Тези бутилки биват вземани и повторно използвани като в тях се продават напитки като мляко,вино и т.н. Надявам се да се вземат мерки. Датата на която ги забелязахме отново е 05.10.2020 (Понеделник привечер, около 19:00 часа)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреден контейнер

Начало
27.09.2020
ID:
446

Повреден контейнер, който видно от снимките поради състоянието си води до увреда на новия асфалт , при всяко почистване.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
25.09.2020
ID:
437

Зад Кауфланд

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител