В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
04.02.2021
ID:
636

Здравейте, На 18.01.2021г подадох сигнал за неработеща лампа,получих отговор от вас,че проблемът е остранен.Но за съжаление,проблемът се задълбочи,тъй като вече 15 дни не работи осветлението на цялата улица,не само пред домът ни. Още като получих отговорът ви,върнах имейл да уведомя,че проблемът не е отстранен.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
01.02.2021
ID:
625

Здравейте ,на ул. Захари Стоянов 69 уличната лампа не работи или премигва. В късните часове е изключително опасно!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изгоряла лампа на улично осветление, улица Орфей 2

Начало
31.01.2021
ID:
623

Изгоряла лампа, моля да се смени,от много години не е изгаряла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2021
ID:
620

Здравейте! Повече от седмица няма улично осветление пред блока ни на вх. Б. Вън е мрак вечер. Предполагам е изгоряла крушката. Моля, за съдействието и да се реши проблема. От живущите. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
614

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
613

Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

кв. Запад, бл.102, бл.103, бл. 104, бл.105, бл. 106

Начало
17.01.2021
ID:
597

Здравейте, новите лампи направини около блоковте, полвината изгоряха, за 1 месец работа! Моля, да се сменат! Благодарим

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
15.01.2021
ID:
596

Здравейте искам да подам сигнал че уличното осветление на Сини Връх не работи .Една от ламите примигва и гасне постоянно.Стълб на които е закачено осветление от доста време дава на късо излизат искри моля да се вземат мерки преди да стане проблем .Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
15.01.2021
ID:
595

Здравейте, уличното осветление (от новопоставените лампи) не работи. Намиращо се в задната страна на вх В. на ул. Хаджи Дим Стоилов 4 (до гаражите) Благодаря, успешна година.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител