В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неподкастрени дървета и храсти!

Начало
23.05.2023
ID:
2464

Короните на дърветата са прекалено ниски, под тях се минава с навеждане. Храстите от градинката пред блока са прорастнали настрани към тротоара, на който в същото време откъм улицата спират коли диагонално и често е тясно за минаване на сам човек.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправомерно поставени антипаркинг скоби

Начало
23.05.2023
ID:
2462

Искам да подам сигнал за незаконно поставени антипаркинг скоби на ул. „Христо Ботев“ 15 .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Бус спрял на пешеходна пътека

Начало
22.05.2023
ID:
2455

Часът е 7:35, на ул. Иван Асен втори, на пешеходната пътека срещу ул.Пере Тошев (пред хранителен магазин) бус беше спрял със запален двигател, без шофьор или пътник вътре. Нямаше никаква видимост от това, пешеходците нямаше как да минат без риск по пътеката.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно паркиране на автомобили на автобусна спирка

Начало
20.05.2023
ID:
2449

На 19/5/23 около 19:10 надвечер чаках автобус на спирката на Ботьо срещу бензиностанция Шел до гарата. На спирката бяха паркирали 2 автомобила, след което спря трети. Когато на спирката се подреди и четвърти автомобил вече се изумих тотално на наглостта им. Подобна беше ситуацията на стария съвет, където слезнах, но там бяха паркирали само 2 автомобила.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Коте, нуждаещи се от спешна ветеринарномедицинска помощ

Начало
19.05.2023
ID:
2448

Позната, Мария Горанова, е намерила бездомно коте, цвят тигров, на видима възраст около 2 месеца, в безпомощно състояние на улицата. Настанено е веднага във ветеринарна клиника Заравет, Асеновград, ул. Христо Ботев 34. Тъй като животното е безстопанствено, следва да поемете грижата за него веднага щом можете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Окастряне на клони от дърво

Начало
19.05.2023
ID:
2445

Моля да бъдат отстранени клони от дърво,които пречат за преминаването по тротоара и такива,които влияят на сградата-тераси. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нефункциониране на Геопортал

Начало
18.05.2023
ID:
2443

Неработещ линк

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно сигнал N2388

Начало
18.05.2023
ID:
2441

Въпреки,че имаме издаден план и проект относно същата срутена ,съседите правят всичко възможно ,за да не можем да си построим жилището.Нямат право да снимат имота ни,и нека си публикуват тяхната страна с техните незаконни постройки ,за които има заповед за премахване,но интересно защо от няколко месеца общината и зам.Кмета не предприемат никакви действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тревни площи

Начало
16.05.2023
ID:
2434

Здравейте!Молим общината да бъдат окосени тревните площи около блока на ул "Славянска"1, както и срещу Спиди на улица "Генерал Дандевил"Тревата достига на места почти метър и е предпоставка за наличие на кърлежи.Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

нестопанисвани зелени площи

Начало
16.05.2023
ID:
2433

На ул. Атанас Свещаров има градинка, за която се полагат необходимите грижи . За разлика от нея от другата страна на улицата има зелени общински площи, които граничат с ЦДГ Асенова крепост. На скоро тревата в голямата градина бе окосена за разлика от въпросните зелени площи, където тревите избуяват. В сезона, когато се развъждат паразити, като кърлежи, не е допустимо такова състояние, още повече на границите на детска градина .Скоро предполагам, че ще се третират зелените площи против паразити и предполагам, че тия зелени площи ще бъдат пропуснати. Моля вземете необходимите мерки. Хубав ден !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител