В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3202

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

Опасна детска площадка

Начало
04.03.2024
ID:
3201

Здравейте! Моля да бъдат взети необходимите мерки за обезопасяването на детската площадка, която се намира зад Храм "Свети Иван Рилски", ул. Баба Тонка. Децата всеки път се разминават на косъм, въпрос навреме е да стане инцидент. -Пясъчника ( има липсващи дъски и от там стърчат големи пирони). -от едната страна няма врата. -новото съоражение с пързалката на което има и въжен мост ,от едната страна се е скъсало въжето и е опасно за децата. - Вътре в самата площадка има шахта ( ще приложа снимки) която също е опасна за децата, не е обезопасена има дупки около нея и може да се спъне някое дете дори и възрастен човек и да стане инцидент. Моля за бърза реакция от страна на собственика на детската площадка а именно Община Асеновград. Нека да избегнем бъдещи инциденти. С ува

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
04.03.2024
ID:
3200

Здравейте, Повече от седмица лампата, част от уличното осветление, на ул. Борова 9 в село Долнослав не свети. Моля да бъдат предприети необходимите действия незабавно, тъй като е пълен мрак.

Статус:  В процес

Повреда

Начало
02.03.2024
ID:
3199

Моля, да се вземат възможно най-бързо за взимане на мерки за остраняване на проблема, защото от лампата се чуват мигащи искри!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пътни знаци

Начало
02.03.2024
ID:
3198

Кога знаците забраняващи паркирането и престоя на улица Гоце Делчев ще бъдат премахнати? Ясно е, че от тях няма никакъв смисъл.

Статус:  В процес

Улица

Начало
02.03.2024
ID:
3197

Липса на улично осветление и асфалт.

Статус:  В процес

Незаконно сметище

Начало
02.03.2024
ID:
3196

Хвърляне на всякакъв вид отпадъци

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Общински паркиг-ул. Генерал Дандевил, ул. Княгиня Евдокия

Начало
01.03.2024
ID:
3195

Здравейте! Живущите в района се интересуваме как върви проекта по обособяването на т.нар "платен общински паркинг", за чиито паркоместа сме подали необходимите документи още в началото на 2023г.? Към настоящия момент това пространство е предимно заето от коли, спрени от движение с години, служебни фирмени коли- камиони и бусове, а ние живущите с малки деца няма къде да паркираме в близост до домовете си! Има ли ясен краен срок за изпълнението му? Благодаря!

Статус:  В процес

Почистване на улиците

Начало
01.03.2024
ID:
3194

Здравейте! Отправям предложение за почистване на колкото се може повече улици в града, понеже са много прашни и все още опесъчени след предприетите мерки против заледяване през изминалата зима. Проблемът е осезаем, особено за пешеходци и колоездачи, а дори е и видимо с просто око (ляво и дясно до тротоарите на почти всяка улица има ивица от натрупан прахоляк/пясък). Благодаря и честита Баба Марта!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Към сигнал 3190.

Начало
28.02.2024
ID:
3193

Доп.снимки към сигнал 3190 (за неработещи и липсващи улични лапми)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител