В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

отказ на обслужване

Начало
18.09.2020
ID:
427

Днес бях в отдел Адм обслужване да помоля за заверка УН или издаване на ново.Беше ми отказано и да съм отидела в населеното място където се водила майка ми-с Конуш.Една и съща община,връзка с ел. регистри ,Но началничката дори ми каза че не можели тук да ми издадат такова,нямали връзка с регистъра в село Конуш.... Попитах съгласно кой закон и член е това,да съм прочетяла в интернет.Сега отворих сайта на общината и няма такова изискване -може да се издаде от общината,а не населеното място където се е водила по адрес!Моля за ,разяснение на служителите и запознаване със закона ,за да не разкарвате напразно гражданите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена детска площадка

Начало
18.09.2020
ID:
426

Има счупени болтове, които държат пътечката между пързалките, следствие на което тя става опасна за деца. Освен това има и други счупени детайли по площадка, за съжаление това е проява на вандализъм. Моля за действие по обезопасяване на площадка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Наклонено дърво с опасност да падне

Начало
18.09.2020
ID:
425

Здравейте, в двора на къщата ни расте високо иглолистно дърво, което с годините се накланя все повече на една страна и се опасяваме, че може някой ден да падне и да прекъсне жиците на електропроводната мрежа и да нанесе огромни щети. Към коя служба трябва да се обърнем, за да дойдат и да го отрежат ?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобусно разписание

Начало
17.09.2020
ID:
424

Здравейте, Искам да попитам какво се случва с автобуса, който е в 19.45 За Червен,Долнослав и Тополово. Защо е спрян,при положение,че има работещи хора и деца ,които учат на две смени .С какво да се приберат тези хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кръстът на малката СВ.Петка не свети от седмица

Начало
16.09.2020
ID:
423

Кръстът на малката СВ.Петка не свети от седмица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нарушения

Начало
16.09.2020
ID:
422

Две семейства, едно от които с гараж, непрекъснато поставят ограничителни предмети на платното с цел пазене на място.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недовършен ремонт

Начало
16.09.2020
ID:
421

2 сигнала по-късно, все още невъзстановена пътна настилка след ремонт на ВиК

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отново...

Начало
16.09.2020
ID:
420

Господа, току що получих инфо от сайта за преключен сигнал относно лицето Стилян Силянов и кучетата му. Те отново са без намордник и каишка, както винаги са били. Сигналите тук продаваме не само временно да се оправи ситуацията...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна разпр. кутия за захранване

Начало
15.09.2020
ID:
419

Опасна разпр. кутия за захранване на пешеходния мост

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

разписание на автобус по линия №5

Начало
15.09.2020
ID:
418

Здравейте, от сайта на общината, копирам действащото разписание на автобус по Линия № 5 – Квартал Горни воден – Животински пазар- съгласно часово разписание, както следва: от Жив. пазар – 5.50; 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.00; 11.00; 12.30; 13.50; 15.30; 17.00; 17.45; 18.30; 19.30; 20.30; 22.00 от Г. Воден – 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.15; 10.45; 11.45; 13.15; 14.35; 16.15; 17.45; 18.30; 19.15; 20.15; 21.15; 22.35. Моля да обърнете внимание на следното: 1. Разписанието не е актуално. 2. Часовете на тръгване от спирка Г.Воден и спирка Автогара не се спазва.( има пътуващи ученици, които заради по-ранното тръгване на автобуса, го изпускат) 3. Моля на видно място на спирките да се поставят табели с разписанието! 4. Защо не се извършва курса в 20.30 ч. и 22.00 часа? Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител