В процес 60 Приключени 2530

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна разпр. кутия за захранване

Начало
15.09.2020
ID:
419

Опасна разпр. кутия за захранване на пешеходния мост

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

разписание на автобус по линия №5

Начало
15.09.2020
ID:
418

Здравейте, от сайта на общината, копирам действащото разписание на автобус по Линия № 5 – Квартал Горни воден – Животински пазар- съгласно часово разписание, както следва: от Жив. пазар – 5.50; 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.00; 11.00; 12.30; 13.50; 15.30; 17.00; 17.45; 18.30; 19.30; 20.30; 22.00 от Г. Воден – 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.15; 10.45; 11.45; 13.15; 14.35; 16.15; 17.45; 18.30; 19.15; 20.15; 21.15; 22.35. Моля да обърнете внимание на следното: 1. Разписанието не е актуално. 2. Часовете на тръгване от спирка Г.Воден и спирка Автогара не се спазва.( има пътуващи ученици, които заради по-ранното тръгване на автобуса, го изпускат) 3. Моля на видно място на спирките да се поставят табели с разписанието! 4. Защо не се извършва курса в 20.30 ч. и 22.00 часа? Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.09.2020
ID:
417

Уличното осветление пред ул.Хан Крум 1 не свети от няколко месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Камион за боклук не е минавал от средата на август!!

Начало
14.09.2020
ID:
416

Беше съобщено, че няма да се събират боклуците този месец! Последно боклуци бяха събрани средата на август! Не стига, че идват веднъж месечно, а сега и това не правят! Как може при условия на епидемия и препоръки за спазване на хигиена да си държим боклуците по 2 месеца?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поправка на Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета

Начало
13.09.2020
ID:
415

Преди повече от 6 месеца пуснах сигнал ( https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/70 ) за грешка в наредбата за овладяване на популацията на бездомните кучета. Отговорихте, че грешката ще бъде поправена. 6 месеца по-късно наредбата не е променена. Кога можем да очакваме да се поправи тази грешка?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Потънал капак на шахта

Начало
11.09.2020
ID:
414

Повече от две години пред цитирания адрес ( ул "Елин Пелин'' 7 ) има голяма шахта, чийто капак е наполовина потънал в нея, а другата половина стърчи нагоре. На улицата играят всички деца. Преди не повече от месец едно детенце се спъна в капака и просто имаше късмет, че се размина без да си счупи нещо. Повече от опасно е за тях, а също така е опасност и за автомобилите. Настояваме, в най-скоро време да се реагира по подадения сигнал!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коте под капак на изоставена кола

Начало
11.09.2020
ID:
413

Пред тази къща, пращам ви снимката, има паркирана кола, видно е че не се ползва, под капака на колата има коте, днес към 13 часа го чух, звъннах на вратата пред която е паркирана колата, но никой не отвори, моля ако може да помогнете с нещо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
10.09.2020
ID:
412

Отстрани на вход Г върху подпорната стена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване относно такса за битови отпадъци

Начало
08.09.2020
ID:
411

Уважаеми г-н Грудев, Имам запитване относно таксата за битови отпадъци. Интересува ме на каква база се определя тя за различните населени места. Живея в с. Долнослав и таксата ни за битови отпадъци е 18 промила. За сравнение села, които са около нас заплащат такса в размер на 12-13 промила.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена чешмичка и теч

Начало
08.09.2020
ID:
410

Чешмичката е счупена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител