В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ще има ли велоалеи

Начало
01.10.2020
ID:
449

Ще има ли велоалеи защо всеки град има велоалеии български Защо Беж велоалеи не става за велосипедисти защо в града има много велосипедисти без велоалеи не става

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отсичане на здрави дървета

Начало
29.09.2020
ID:
448

Здравейте, Искам да попитам каква е причината за маркиране на Липите на ул.Освобождение и съответно какво поражда причината 50г дървета да бъдат премахнати? При изключително интензивния трафик на района, това е единствената зеленина, която пречиства въздуха.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отглеждане на кучета в изоставен имот

Начало
27.09.2020
ID:
447

В двора на посочения адрес наши съседи настаниха женско куче, което въпреки настояванията ни не кастрираха и го пускаха свободно да се разхожда. Сега имаме нови между 8 и 10 кученца, които не ни оставят да спим, а след месец-два ще започнат да обикалят с майката, да ни нападат, да разнасят боклуци и зарази и т.н. Надяваме се този път да действате превантивно, като не допуснете разрастването на проблема и сериозно предупредите създалите го наши съседи. Изпращаме Ви снимки, за да видите какво успява да направи само голямото куче. Можем само да си представим какво ще се случи, когато се включат и малките.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреден контейнер

Начало
27.09.2020
ID:
446

Повреден контейнер, който видно от снимките поради състоянието си води до увреда на новия асфалт , при всяко почистване.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тесен тротоар с възможност за подобрения

Начало
26.09.2020
ID:
445

Здравейте! Поради повдигнатите плочки заради корените на дървото и техния тротоар е много трудно преминаването с детска количка. Отсрещния тротоар е изцяло завзет от масите на сладкарницата и е невъзможно да се мине и от там. Предлагам да се продължи лентата от две квадратни плочки до бордюра на пресечката на блока. Също може лекода се повдигне нивото на шестограмните плочки, за да се изравни с бордюра, който разделя квадрватните и шестограмните плочки. Така дори и да останат повдигнатите плочки покрай дървото, пак ще има достатъчно място за колички. Благодарим предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно наклонен контейнер

Начало
26.09.2020
ID:
444

Здравейте! Контейнерът от известно време няма колело и се накланя опасно към улицата. Трудно се разминават две коли, а ако се претовари може да падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Недостатъчно осветление

Начало
26.09.2020
ID:
442

На кръстовището до Кооперативен пазар (ул."Васил Левски" с ул. "Иларион Макариополски") светят само два улични стълба. Предвид големината на кръстовището и шестте пешеходни пътеки смятам, че осветлението е недостатъчно за осигуряване на безопасно преминаване на автомобили и пешеходци в тъмната част на денонощието. С оглед на гореизложеното и предвид фактът, че наближава есенно-зимния период, бих искал да предложа монтиране допълнително осветление на кръстовището и на пешеходните пътеки около него.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
26.09.2020
ID:
441

Какво трябва да направим за да се изгради детска площадка в между блоково пространство на ул. Княз Борис | N6

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасен стълб

Начало
25.09.2020
ID:
439

Опасен стълб

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен стълб

Начало
25.09.2020
ID:
438

Опасен стълб

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител