В процес 188 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изтрита пешеходна пътека

Начало
06.04.2021
ID:
748

Пешеходната пътека между двата цветарски магазина преди кръговото движение е изцяло изтрита.Ежедневно сме свидетели на опасност от ПТП,поради това 4е шофйорите не виждат пътеката а пешеходците си знаят 4е тя съществува

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
04.04.2021
ID:
747

Здравейте. Моля да бъде почистен парка в село Долнослав. Тези клони са там от средата на декември 2020 година, след като бяха отрязани от ЕВН. Парка е общинска собственост и следва кметския наместник г-н Ковачев да се заеме с почистването му(към момента е пълна мизерия). Нека след като няма евро пари за ремонта на парка, то поне да се поддържа чист. Децата играят в парка на центъра, а не в гробищния парк, които така старателно разширяват и ремонтират в момента.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Залавяне на безстопанствено куче

Начало
02.04.2021
ID:
744

Здравейте, Свързвам се с вас, ако имате възможност да ми съдействате или поне да ме насочите към някого. Искам да заловя едно бездомно куче, голямо, но в никакъв случай агресивно. Страхливо е, от няколко месеца се опитвам, но без резултат. Кучето е с ушна марка. Смятам да му оправя документите, предполагам има процедура и да го прехвърля на свое име и прибера, Кучето е доста голямо, не е агресивно, но заради размера си (тип каракачанка) съм сигурна, че ще бъде в по-голяма безопасност прибрано, както и по-спокойно за жителите на квартала. Предполагам че общината работи с приют, а този приют разполага с ловци, не ми е напълно ясно, но ако има вариант за съдействие от ваша страна, бих била много благодарна! Ако пък не, бих се радвала да ме насочите към някаква организация.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

кв. Долни Воден се превърна в сметище!

Начало
02.04.2021
ID:
743

кв. Долни Воден се превърна в сметище и общината не прави нищо. Прилагам снимка. Това се намира до кръговото на входа на кв. Д. Воден. Буквално на метри от първата къща. Контейнер за подобни отпадъци не трябва да има там. При духане на малко вятър боклуците се носят на радиус от поне стотина метра - достигат до къщите, пълни се канала който е непосредствено до контейнера. Ситуацията е много по-зле от това на снимката. Ние хората които живеем там настояваме контейнерът да се премахне. Такъв контейнер няма работа в населени места. Хора дори които не живеят в квартала идват да си хвърлят боклука там. Неколкократно сме ставали свидетели на хора които идват с бусове и камиони от други места да хвърлят боклук там. В близките къщи има много малки деца които играят близо до контейнера. Опасно е!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Голяма дупка

Начало
02.04.2021
ID:
741

Здравейте! Искам да попитам кога ще бъде направена дупката която очевидно е доста голяма почети на целия път. Намира се на пътя които е зад блок 11. Няколко пъте е идвано да я гледат , обещават че ще я оправят и така вече няколко години, а дупката става все по- голяма. И когато се напълни с вода при всеки дъжд неможе да се минава. Също така искам да попитам защо никои от обшината не коси този змиятник с тези храсти,шипки и др. които се намират зад стената, като се има в предвид , че на този път играят деца. А змии и кърлежи в изобилие. Или ако това не е работа на общината кажете и ни даите разрешение ние сами да се справим с проблема. Приложени са снимки и по двата проблема. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на път

Начало
01.04.2021
ID:
740

Добър ден, пиша ви във връзка с къща до която няма път с благоприятни условия . Намираме се в кв. Долни воден ,ул. Скакавица 14. Но проходимият път до къщата ни минава през улица вигла, понеже с течение на годините пътят през улица скакавица стана негоден за употреба. Пиша ви с молба да се предприемат мерки и пътят до домат ни да се направи годен за ползване. Преди време когато г-н Караиванов беше на чело обеща за направата на пътя ,но си останахме само с обещание,надяваме се сега поне от г-н Грудев да получим разбиране. В този дом живее момче инвалид,това момче ходи 2 пъти седмично в център за деца с увреждания,но при неблагоприятни условия или дори при най-малкият дъжд пътят става неблагоприятен за ползване и няма как да идват да го забиват за нужните рехабилитации.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистено ул.платно

Начало
31.03.2021
ID:
739

Два поредни пъти чистят наполовина,само от едната страна и изхвърлят боклука върху тревните площи.Имам видео как става така..

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шахта вдигаща шум

Начало
30.03.2021
ID:
737

Шахтата на улица Рожен и цар Иван Асен ъгъла вдига постоянно денонощно невъобразим шум . Кога ще почиваме спокойно без шумове дрънчене което ни събужда денонощно. Дано този път намерете трайно решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без тротоар

Начало
30.03.2021
ID:
736

Здравейте,майка съм на две деца...живея на ул.Тодор Александров 4 или на ул.Гоце Делчев срещу офиса на куриерската фирма Спиди.Имахме тротоар преди години,пак имаме 3 реда счупени плочки от товарните бусове,от колите на клиенти на въпросната фирма.Ние излизаме и се прибираме по пясък,прохоляк,ако е валяло дъжд по-локви и кал поради липсата на тротоар.Обръщам се с молба към Вас за нов тротоар и метални колчета.Не съм шофьор,но шофьорите които живеят в кооперацията имат затруднение с нормално паркиране пред къщата си поради запушен вход.Аз като пешеходец затруднение виждам с вървенето пеша.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без тротоар

Начало
30.03.2021
ID:
735

Здравейте,майка съм на две деца...живея на ул.Тодор Александров 4 или на ул.Гоце Делчев срещу офиса на куриерската фирма Спиди.Имахме тротоар преди години,пак имаме 3 реда счупени плочки от товарните бусове,от колите на клиенти на въпросната фирма.Ние излизаме и се прибираме по пясък,прохоляк,ако е валяло дъжд по-локви и кал поради липсата на тротоар.Обръщам се с молба към Вас за нов тротоар и метални колчета.Не съм шофьор,но шофьорите които живеят в кооперацията имат затруднение с нормално паркиране пред къщата си поради запушен вход.Аз като пешеходец затруднение виждам с вървенето пеша.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител