В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кога започва ремонта на велоалея в града

Начало
15.12.2020
ID:
547

Кога започва ремонта на велоалеята в града и колко ще е дълга от къде и до къде ще стига да има табели и хубава меркировка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мръсотия до шия

Начало
13.12.2020
ID:
544

Погледнете какво се случва в красивото с.Лясково,до кога ще е така? Моля Ви направете нещо.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
12.12.2020
ID:
543

От няколко дена няма улично осветление .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кв. БАДЕЛЕМА 2

Начало
11.12.2020
ID:
542

На 07.09.2020г е подаден Сигнал №409. Във връзка с изграждане на проект за канализация на новия квартал Баделема 2. На 26.10.2020г сте отговорили че договора е сключен и монтажните дейности започват в началото на месец ноември 2020г. Въпроса ми е защо не е стартирал проекта ?

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сигнал за не работещо улично осветление

Начало
11.12.2020
ID:
541

От известно време, уличното осветление на улица Генерал Дандевил 8 и на улица Свобода не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Непочистени улици

Начало
11.12.2020
ID:
540

Улица "Иван Вазов" не е почиствана от месеци.Цялата улица е покрита с дебел килим от листа , а покрай контейнерите има и други боклуци от разбити хладилници или бойлери. И ако обичате не ми отговаряйте като предния път , че улицата регулярно се почиствала , защото това не е така !!! Живеем там и виждаме, че никой не я мете и почиства !!! Вземете мерки !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Жалба

Начало
09.12.2020
ID:
538

Уважаеми г-н Кмете, Не веднъж сме Ви сигнализирали, за незаконните постройки на г-н Стефан Шенков, за които са се водели дела на три инстанции и са спечелени в наша полза.Същият отряза тръбите за вода и ние вече 6 години не можем да ползваме имота си въпреки че, също имаме спечелено дело на три инстанции, плащаме редовно данъците си. От няколко години същият човек и съпругата му Ани Шенкова ползват климатици, на които не са поставили тавичка и по този начин се руши мазилката на къщата.Подложени сме на непрекъснат тормоз , клевети и неоснователни жалби към различни институции, включително и към вас от сем. Шенкови.Нееднократно и ваши служители са идвали на проверки и са запознати със случващото се.Всички документи и спечелени дела са предоставени на вашите служители при проверките.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

запълване на изровено пространство

Начало
08.12.2020
ID:
536

Преди няколко дни беше разпокан участък по улица Пере Тошев при свързването и с улица Александър Стамболийски точно до Спирката на градкси транспорт до бившия тютюнев комбинат - Монопола. Дупката, така да я наречем, не е добре запълнена и е предпоставка за вреди по автомобили и трудното излизане по главната улица. При дъжд и сняг пръстта ще слегне навътре и ще стане по дълбока самата дупка. Отделен е въпросът, че цялата улица Пере Тошев е в дупки и в постоянно накацали по тротоарите автомобили и трудно разминаване на автомобили по платното и невъзможността на преминаване на пешеходци по тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична дупка на ул."Княгина Евдокия" срещу №13

Начало
08.12.2020
ID:
535

Здравейте! От около месец на уличното платно на ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 13 се появи опасна дупка, която се уселичава! Моля при извършване на ремонтни дейности на уличните платна да се вземе в предвид! Благодаря, Ви! :

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

работници от фирма KMG не довършена работа

Начало
07.12.2020
ID:
534

здравейте на 06.12.2020 фирма KMG мисля не си довършиха работата камиона на фирмата не можел да слезне по хлъзгавия път и отказа и оставиха кошовете на всички по улицата на снимката се вижда моля задействайте нещата не може всеки път да оставят така не довършената работа имам и доказателство като направим среща ще ви покажа моля напревете нещо поне да си спазват нещата от фирмата напревете справка към KMG и още не ми е сменен коша подал съм преди месец молба в общината

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител