В процес 188 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Заключена площадка за игра

Начало
16.04.2021
ID:
776

В кв. "Запад", ул. "Лозница" 7 от няколко дни баскетболната площадка е заключена с катинар за колело. Оставена е бележка с молба канинарът да бъде премахнат, но без резултат. Моля да бъдат предприети действия за отключване на съоръжението.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Теч на вода

Начало
16.04.2021
ID:
775

Точно под табелата на ресторант Чинара има теч на вода, на тротоара! Подадох сигнал преди два дена и на 112, така е вече седмица!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Моля почистете!

Начало
15.04.2021
ID:
774

След ремонт на улица"Отец Паисий",си оставиха отпадъците в непочистено състояние.Моля изчистете боклука...!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Тротоарът не е частна собственост.

Начало
14.04.2021
ID:
773

Разположените на тротоара маси създават предпоставки за произшествия с пешеходците преминаващи от там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изхвърлен стпоителен отпадък

Начало
14.04.2021
ID:
772

Здравейте, от няколко дена от вратата намираща се на ул.Преслав 6 се извозват строителни отпадъци , които се изсипват на тротоара до оградата на училище Ангел Кънчев. Отпадъците са върху целия тротоар вече 5 ден! Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегуларно поставени метални гаражи и беседка

Начало
14.04.2021
ID:
771

Относно поставени гаражи и дървена беседка на мястото на пътя намиращ се в кв. Баделема до блок 11 вх.В и 12 вх.В Към момента пътя, който се използва за преминаване минава през ЧУЖД ЧАСТЕН парцел, заради изброените поставени незаконно постройки. В частният парцел вече започва строителство и нормално собственика си загражда мястото, което е негово право. И в тази ситуация, живущите в новия квартал зад блоковете на кв. Баделема няма да имат достъп до домовете си, защото няма улица за преминаване. Ние живущите в квартала Ви молим да предприемете необходимите мерки и действия в най-кратък срок за премахване на незаконните постройки. По този начин ще осигурите и направите на жителите на квартала улица за придвижване, както би следвало да бъде по градоустройствен план. Благододаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Защо се изпуска язовира в Долни Воден когато в момента рибата си хвърлят хайвера.И хайвера остава извънводата

Начало
14.04.2021
ID:
770

Рибата в момента си хвърля хайвера .а в момента водата е пусната и хайвера остава извън водата

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Оплакване

Начало
13.04.2021
ID:
769

Здравейте,бих искал да се оплача че контейнера на улицата е системно преместван от съседите точно пред гаража ми а си има обозначено място от общината където трябва да стои.Тъй като не искам конфликти моля да бъдат взети необходимите мерки .Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветително тяло

Начало
12.04.2021
ID:
766

Неработещо осветитвлно тяло на ул. Цар Освободител до номер 32-34.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсен обект

Начало
12.04.2021
ID:
764

моля,обърнете внимание или обявете ден за доброволно почистване ,районът на язовир 40те извора тъне в боклуци,кенчета ,шишета,ако общината няма правомощия препратете сигнала към екология,но язовирът е място за спорт ,отдих ,част от красотите на Асеновград,.....Благодаря за вниманието,останете със здраве....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител