В процес 188 Приключени 2648

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасни кучета налитат на деца! Не са вързани!

Начало
23.04.2021
ID:
788

Здравейте, има две кучета който налитат на децата. Блока е пълен с деца и децата се страхуват, ще стане беля. Кучетата са собственост на къщата която се намира на паркинга пред блока(жк.Запад, блок 102)стопанина не ги вързва, въпреки предупреждението за това. Едното куче е бяло казва се Рита другото е черно, и двете са опасни за живота и здравето на децата! Децата са уплашини много. Моля да съдействате възможно най бързо до като няме ухапано дете!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на дървета

Начало
22.04.2021
ID:
787

На ул."Клокотница" 1 вх В до контейнерите на кръстовището с ул."Ивайло" има високо дърво, което пречи и нарушава мазилката на блока, също така пред самия вход В има кестен и 2 липи,които имат нужда от подкастряне.( не са кастрени от поне 20 години) . Надявам се да подходите с нужното внимание!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
21.04.2021
ID:
785

Тази вечер(21.04.),отново, сме без улично осветление на ул.,,Славянска”.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK

Начало
21.04.2021
ID:
784

Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Невъзможност за преминаване на пешеходци и коли

Начало
20.04.2021
ID:
782

Искам да сигнализирам за път невъзможен за преминаване от пешеходци и по-ниски коли. След всеки дъжд се появяват няколко големи язовира на пътя. Погледнете прикачените снимки. Това е черния път по който преминават жителите на новите къщи под кв. Долни Воден. Улицата е успоредна на ул. Захария. Неколкократно общината е сигнализирана и беше обещано да се асфалтира. Но това все още не се случи. За съжаление с всеки изминат ден на пътя се появяват кратери толкова големи, че човек може да отглежда риба. Този път ежедневно се ползва от жителите на новия района (повече от 20 нови къщи) и от хората които живеят на ул. Захария (повечето предпочитат да използват черния път заради автомобилите си). Надяваме се общината да предприеме нещо по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Моля да се вземе под внимание

Начало
20.04.2021
ID:
781

Уважаеми общински служители на общ. Асеновград, имаме огромен проблем в с. Стоево относно сметосъбирането, за което многократно е сигнализирано фирмата изпълнител. Сметосъбирането се извършва веднъж месечно и то некачествено, половината смет си остава пред домовете ни! Както виждате, ние сме едно от селата, които плащат най-много данък смет, приложила съм документи и като услуга получаваме разхвърлени боклуци и счупени кофи, които винаги са надлежно опаковани в чували и изхвърлени в кофите от наша страна, проблемът не е само в нашето домакинство? Ще помоля, да вземете под внимание и да предприемете мерки по въпроса, защото фирмата за сметосъбиране е избрана от вас, по общественна поръчка и би търябвало да упражните контрол! Надявам се на адекватно отношение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
19.04.2021
ID:
780

В района на улиците Кресна-Тракия-Илинден са се появили от една седмица три нови големи кучета, проявяващи агресия към хора, хора с домашни любимци, движещи се МПС.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно сметище

Начало
17.04.2021
ID:
779

За съжаление отново това е част от резултата вследствие на "последователната политика за управление на отпадъците" на община Асеновград. Вижда се отвсякъде и от всички - включително и от наши клиенти и партньори от страната и чужбина. Знам отговора ви, че това са частни парцели и вашата работа е свършена! Ще направите усилие и ще публикувате този "аргументиран" отговор, съобразно "политиката за управление на отпадъците". И така...отново, но... докога???? Добре - знам, че е досадно за вас, но поне елате и вижте точно в кои парцели са сметищата и направете предупреждения за санкции към собствениците. И може пак да изпратите да почистят и общинския терен, замърсен от тези и други боклуци, носени от ветровете. Павел Апостолов Управител на КОРАЛ СПЕКТЪР ООД

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
17.04.2021
ID:
778

Уличното осветление на ул Атанас Свещаров 27-29 не работи от два дни. Моля, да бъдат предприети действия от Ваша страна за възстановяване на осветлението.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
16.04.2021
ID:
777

Бих искал да подам сигнал за глутница бездомни кучета, която обитава района около училище "Св. св. Кирил и Методий" в град Асеновград (малко след електрическата подстанция в посока към квартал Горни воден).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител