В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Относно сигнал 837 за незаконни маси и столове

Начало
12.06.2021
ID:
893

След направена проверка по мой сигнал с N837 ,днес на 12.06.2021г отново пред магазина имаше маса и столове. Това се случва и след като управителката е била предупредена според Вашия отговор по моя сигнал. Тротоарните площи са за безпроблемно преминаване на пешеходци и слагането на столове и маси ,затруднява преминаването и създава неприятно впечатление ,че на едни е позволено , на други не. Моля да бъде извършена нова проверка и се вземат нужните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ефирна телевизия

Начало
12.06.2021
ID:
892

Защо няма ефирна телевизия и кога ще бъде налична.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински парк

Начало
11.06.2021
ID:
891

Паркът е в плачевно състояние

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар в лошо състояние

Начало
10.06.2021
ID:
890

Тротоара на улица Ал. Стамболийски посока от денонощната аптека до аптека Феникс, която е на Ал. Стамболийски 53 е в много лошо състояное. На места плочките са разместени или повдигнати, а има и места където плочките нацяло ги няма (отстрани на спирката на градския транспорт). Също така, покрай някои от големите дървета плочките са се повдигнали! Всеки може да се спъне или падне, а с детска количка или триколка преминаването е изключително трудно!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ПИСМО в отговор на сигнал с Вх.№ 667/23.02.2021г

Начало
10.06.2021
ID:
888

Уважаеми г-н Кмете, уважаеми г-н Главен архитект, отправям този сигнал във връзка с Ваш отговор на Сигнал №667 от 02.06.2021г. Сигнала е пуснат от нашия Домоуправител и касае изпълнението на тротоарно пространство по ул."Хан Аспарух" от страна на Строителна фирма "Златанов". Моите уважения, но в крайния отговор спрямо нашия сигнал посочвате, че след корекцията от страна на Строителя, тротоарната настилка отговаря на нормативната уредба, което не кореспондира напълно с истината. Този тротоар и тротоарна настилка, изпълнени по този начин, представляващи пешеходно пространство в градска среда, въобще не отговарят на изискванията на чл.8 от НАРЕДБА № РД-02-20-2 от 26 януари 2021 г., указваща максимално допустимите наклони за изпълнение на тротоарните ивици (пространства).

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски парк

Начало
10.06.2021
ID:
887

Липсващ тротоар и паднала подпорни стена към парка! Огромни паднали камъни ! Запушена чешма и разкъртени павета около нея ! Липса на растителност!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

градски транспорт - линия 1

Начало
09.06.2021
ID:
886

Прочетох отговора на подаден сигнал на 8 март т.г. за нередовност на автобуса по линия 1. Увериха ни, че собственикът бил предупреден. Явно г-н Пиронков нехае от предупреждения, защото продължава да отклонява единственият автобус по линията и често напразно чакаме по спирките. Явно предупреждението е неефективно и следва да се предприемат по-сериозни мерки от Община Асеновград. Това е втори сигнал, който подавам в последните 10-15 дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно ул.Речна

Начало
08.06.2021
ID:
884

Цялата отсечка от пожарната до кръстовището с ул.Вапцаров ли се води еднопосочна?И ако е така защо липсват знаците за еднопосочна улица и при излизане от междублоковите пространства посока центъра?Също така ако улицата е в посока пожарната-центъра защо на пожарната има знак стои и надясно след знака.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.06.2021
ID:
883

Уличната лампа намираща се на ул. Момина сълза срещу № 4 в село Орешец не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Лоша пътна структура

Начало
07.06.2021
ID:
882

Здравейте, Пътната структура след разклона на село Новаково към Първомай е изключително опасна и предразполага към сериозни ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител