В процес 122 Приключени 2215

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Множество опасни дупки на завой

Начало
10.03.2020
ID:
77

Участък от 10 метра на главния път, между блок 1 и 2,който не беше асвалтиран на есен се е сдобил с повеме от 10 дупки , някои от които по 1 педя дълбоки. Човек не може да ги избегне дори и в насрещното, да не доворим че са и на завой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметосъбиране

Начало
10.03.2020
ID:
76

Препоръчвам всеки дом да има индивидуални кофи за смет, за разделно събиране на отпадъци и в определени дни да се вадят и почистващата фирма да ги събира. Другото е да се отвори безплатно сметище за строителни отпадъци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
10.03.2020
ID:
75

Ще има ли велоалеи в Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детски площадки

Начало
10.03.2020
ID:
74

Площадката е със счупени съоръжения. Настилката около пясъчника я няма, а е разхвърляна отстрани. И това не е единствената площадка в това състояние. На други площадки кошчетата за боклук са счупени, пясъчниците са пълни с животински изпражнения, люлките липсват... Като цяло страшно занемарено , децата няма къде да играят качествено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дезинфекция

Начало
10.03.2020
ID:
73

Кога ще започне дезинфекцията от почистващата фирма, днес мина камиона но не дезинфектира, дори не почисти около контейнера.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

разрушени стълби

Начало
09.03.2020
ID:
72

Стълбите на спирката на градския автобус под магазин БББ са в това състояние -треви и липсващи плочки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

разрушени плочки

Начало
09.03.2020
ID:
71

При строителството на кооперация беше разрушен и не е възможно да се използва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Поправка на Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета

Начало
09.03.2020
ID:
70

В Наредбата за овладяване на популацията на безстопанствените кучета пише чл 6. (2) пише "Забранява се храненето на безстопанствени животни (котки и кучета) с изключение на случаите, в които, хранещият не е подписал декларация по чл.47, ал.3 от ЗЗЖ." Според мен това няма смисъл и трябва да се поправи. Този текст трябва да пише "хранещият Е подписал декларация" а не обратното. Излиза, че само при подписана декларация е забранено да се хранят тези животни, което очевидно не е намерението

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери за смет без колела!

Начало
09.03.2020
ID:
69

Здравейте! На въпроса:Искам да подам сигнал относно кофите за смет в Асеновград.Лично съм се обаждал на почистващата фирма КМД няколко пъти да им съобщя,че кофите са без колела.Обясних им,че когато дойде камиона за смет и работниците започнат да дърпат кофите за да бъдат качени и изхвърлени,въпросната кофа наранява асфалта и се кърти.КМД в Пловдив са чисто нови камиони и чисто нови кофи!Нека фирмата да си спазва договора. Общ.Асеновград вдигна данък смет.Не залужаваме ли нови кофи?

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Въпрос

Начало
09.03.2020
ID:
68

Къде свършва градът ни в посока гр. Пловдив? Табелата за край на Асеновград къде е? Имаме ли пари за такава? Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител