В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Отпадъци

Начало
25.11.2021
ID:
1290

В един бързо разрастващ се квартал "Баделема"2 има само един контейнер за смет ,който е с счупени колела и почти винаги пълен.Поради лошата инфраструктура може би и КМД минават по- рядко.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Рециклиране

Начало
17.11.2021
ID:
1267

Бяхме лишени от жълтия контейнер и от възможността да събираме пластмаса и хартия разделно. Очакваме от почистващата фирма да върне обратно жълтия контейнер. Стъклото не се извозва от месеци.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изчезнал жълт контейнер

Начало
14.11.2021
ID:
1260

Преди два дни изчезна жълтият контейнер, в който разделно се събираха хартия и пластмаса. Стъклото не се извозва от месеци.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Бобър за смет със счупени колеца на ул."Княгиня Евдокия" срещу №13.

Начало
11.11.2021
ID:
1255

Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 13, на кръстовището с ул."Славанска" имам добър за смет, чиито колца са счупени и в следствие на това бобрът се обръща и боклуците разливат и изсипват по пътя и тротоара!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Жълт контейнер за отпадъци

Начало
08.11.2021
ID:
1246

Преди около половин месец на нашата улица се появи жълт контейнер за хартиени, метални и пластмасови отпадъци. Много се зарадвахме, ще събираме РАЗДЕЛНО. Оттогава този контейнер(напълнен за няколко часа) стои препълнен и не се изпразва изобщо. Какво става? Кой ще го изпразва?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Излезли от употреба МПС

Начало
05.11.2021
ID:
1240

Здравейте, подавам пореден сигнал за МПС-та, който са излезли от употреба, без застраховка, преглед и данък, във видимо изоставено състояние. Автомобилите са Опел Вектра, до нея Мерцедес С клас, Опел Фронтера. Тези автомобили стоят от години на паркинга пред блок Асенова крепост, на ул.Книжна фабрика 15. Живущите в блока молим да вземете мерки за отстраняване на опасните, излезли от употреба МПС-та. и спазите наредбата на общината за излезли от употреба МПС. Предварително благодарим.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не извозване на отпадъка за рециклиране

Начало
04.11.2021
ID:
1239

В ЖК "Баделема" до блок 11 от близо два месеца стоят препълнени контейнерите с отпадъците за рециклиране - хартия, пластмаса, метал и стъкло. Във време на недостиг на суровини е престъпление подобно несериозно отношение към разделното събиране на боклука и извозването му навреме.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
25.10.2021
ID:
1224

След асфалтирането на ул. Патр. Евтимий, от параклиса Св. Трифон надолу, от фирмата която извършваше СМР по строежа, бяха натрупани строителни отпадъци , няколко тона по окомерна преценка, в имот с ПИ 00702.516.510 , който е частна общинска собственост. Асфалтиране и другите СМР приключиха, строителите си заминаха, отпадъка остана там. Нещо бихте ли направили по въпроса, понеже и други хора ще почнат да изхвърлят там нерегламентирано свой отпадък, предвид сегашните отпадъчни наличности от неупражнен контрол от инвеститора на строежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

С. ЛЕНОВО

Начало
19.10.2021
ID:
1211

При влизане в селото първата пресечка в дясно,до параклис се намират четири контейнера, които вече в продължение на три дни са под всякаква критика. Имам снимков материал, но не ми е резрешен да ги кача от сайта ви. ПТова не е първият път, в който са такива. Направете нещо!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мизерия Резил

Начало
14.10.2021
ID:
1202

Кал мизерия мръсотия боклуци,това ли е чисто новият квартал на Асеновград,камионът за събиране на отпадъци идва до обръщалото за рейсовете на кв.Изток и за това че пътищата на новият кватртал са,като пътищата в Африка подминават и не влизат да изчистат контейнерите,много жалко за този красив град,общината има пари за ремонт на общински згради но няма пари да чакълира една улица,който минават стотици хора ежедневно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител